خانه / اخبار مالزی / شانزدهمین کنگره بین المللی ثبت اسناد در مالزی برگزار می شود

شانزدهمین کنگره بین المللی ثبت اسناد در مالزی برگزار می شود

بیا تو مالزی -

شانزدهمین کنگره بین المللی ثبت اسناد توسط سازمان ملی ثبت اسناد مالزی و حمایت شورای بین المللی ثبت اسناد (ICA) در کوالالامپور برگزار می شود…به گزارش ایرنا به نقل از اطلاعیه سازمان ملی ثبت اسناد مالزی، شانزدهمین کنگره بین المللی ثبت اسناد در تاریخ 22 الی 24 ژوئیه (یک تا سوم مرداد) در مرکز همایش های بین المللی کوالالامپور برگزار خواهد شد.
این کنگره با عنوان "ثبت اسناد، حکومت مداری و توسعه؛ نقشه آینده جامعه" قرار است توسط نجیب تون عبدالرزاق، معاون نخست وزیر مالزی افتتاح شود.
شرکت کنندگان در این کنگره ابعاد نظری و عملی مدیریت ثبت اسناد و اطلاعات و چگونگی نگهداری آنها را مورد بررسی قرار خواهند داد.
بنا به این گزارش، تصمیم به برگزاری این کنگره در مالزی، در سال 2002 در شورای بین المللی ثبت اسناد (ICA) در فرانسه اتخاذ شده است.
پانزدهمین کنگره بین المللی ثبت اسناد در سال 2004 در وین، پایتخت اتریش برگزار شده بود.
شورای بین المللی ثبت اسناد (ICA) یک سازمان بین المللی حرفه ای در زمینه ثبت اسناد و نگهداری آنها به عنوان میراث جهانی است که در سال 1948 در پاریس تاسیس شد.
شورای بین المللی ثبت اسناد دارای نمایندگانی از 183 کشور جهان است که نشست های عمومی آن هر یک سال و کنگره های تخصص آن نیز هر چهار سال یک بار برگزار می شود.

منتشر شده در بیا تو مالزی

همچنین ببینید

نایب قهرمانی تنیسور نوجوان ایرانی در آسیا

بیا تو مالزی - به گزارش خبرگزاری صدا و سیما به نقل از روابط عمومی …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

قالب