خانه / اخبار مالزی / شركت شكلات ساز ایرانی كه بازار مالزی را قبضه خواهد كرد ، كدام است ؟

شركت شكلات ساز ایرانی كه بازار مالزی را قبضه خواهد كرد ، كدام است ؟

بیا تو مالزی - محصولات یك شركت شكلات ساز ایرانی به زودی بازار این كشور را قبضه خواهد كرد.روزنامه بیزینس تایمز چاپ مالزی در شماره اخیر خود نوشت:

محصولات یك شركت شكلات ساز ایرانی به زودی بازار این كشور را قبضه خواهد كرد.

به گزارش روز سه شنبه ایرنا به نقل از سامانه اینترنتی این روزنامه، براساس قراردادی كه اخیرا این شركت شكلات‌سازی با شركت مالزیایی شوكوبایز امضاء كرده، محصولات این شركت از اوایل سپتامبر سال جاری وارد بازار مالزی خواهد شد.

بنابه این گزارش، مدیر شركت شوكوبایز مالزی پس از امضای قرارداد همكاری با شركت ایرانی، گفت: ما بدنبال رقابت و یا حذف هیچیك از مارك‌های شكلات موجود نمی‌باشیم بلكه به دنبال اضافه كردن یك شكلات جدید با طعم بهتر به بازار مالزی هستیم.

براساس این گزارش، هیروالدین زینال افزود: مهمترین امتیاز و برتری شكلات ساز ایرانی قیمت مناسب و كیفیت بالای آن است كه آنرا با دیگر شكلات های موجود در بازار رقابت پذیر می‌سازد.

این گزارش حاكی است، وی پیش بینی كرد: این شركت ایرانی در یك سال اول ورود خود به مالزی بیش از ‪۹‬میلیون رینگیت فروش خواهد داشت.

براساس قرارداد امضاء شده بین دو شركت ایرانی و مالزیایی، طرف مالزیایی مسئولیت بازاریابی برای محصولات شركت ایرانی را در كشورهای سنگاپور، ویتنام، اندونزی و برونئی دارالسلام نیز برعهده خواهد داشت.

منتشر شده در بیا تو مالزی

همچنین ببینید

مالزی 61 ساله شد

بیا تو مالزی - مردم مالزی جمعه در حالی شصت و یکمین سالروز تولد این …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

3 − 1 =

قالب