خانه / دانستنیها / شماره تلفن رُند عزرائیل مسدود شد

شماره تلفن رُند عزرائیل مسدود شد

بیا تو مالزی -

به گزارش فارنت و به نقل از پایگاه اینترنتی “دیلی تلگراف”، مخابرات كشور بلغارستان یك شماره تلفن همراه بدیمن را پس از آنكه دارندگان آن در طی ۱۰ سال گذشته فوت كرده ویا كشته شدند را مسدود و غیر فعال كرد…

این شماره همراه به شماره ” ۸۸۸ ۸۸۸ ۸۸۸ ۰ “و متعلق به اپراتور مخابراتی “Mobitel “است بعد از اینكه همه دارندگان آن جان خود را از دست داده و دیگر مشتری حاضر به مالكیت آن نبود، برای همیشه مسدود شد.

اولین صاحب این شماره همان رئیس شركت موبی تل به نام “ولادیمیر گراشنوف” بود كه در عین تعجب بر اثر بیماری سرطان در ۴۸ سالگی درگذشت.

دومین دارنده این شماره یكی از سركردگان مافیای بلغارستان به نام “كنستانتین دیمیتروف” بود كه در سال ۲۰۰۳ و در حالی كه مشغول معامله محموله مواد مخدر به وزن ۵۰۰ پوند در آمستردام هلند بود، به وسیله شلیك گلوله از طرف مافیای روسی رقیب خود در سن ۳۱ سالگی به قتل رسید.

نفر نگون بخت بعدی كه این شماره را خریداری كرد یك تاجر بداقبال به نام “كنستانتین دیشیلف” بود كه اوهم در سال ۲۰۰۵ در مقابل رستورانی در صوفیه بلغارستان به قتل رسید و البته بعدها مشخص گردید كه وی از قاچاقچیان بزرگ در بلغارستان بوده و در حال قاچاق ۱۳۰ میلیون یورو مواد مخدر به داخل بلغارستان از كشور كلمبیا بوده است.

پس از كشته شدن ۳ نفر دارنده این شماره، دیگر كسی حاضر به خرید این شماره نحس نشد و بعد از مدتی این شماره غیر فعال شد و شما وقتی كه با این شماره تماس بگیرید با پیام “در شبكه موجود نمی‌باشد”مواجه می‌شوید.

 

 

 

منتشر شده در بیا تو مالزی

همچنین ببینید

عزت پایدار, برای مردی که به بازیگری آبرو داد

بیا تو مالزی - انتظامی بازیگری با هوش و با شخصیت بود هنرمندی صاحب سلیقه …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

قالب