دوشنبه , 6 خرداد 1398
خانه / دانش و فناوری / شوخی عجیب سامسونگ با اپل

شوخی عجیب سامسونگ با اپل

بیا تو مالزی -

پرداخت جریمه 1.5 میلیارد دلاری سامسونگ به اپل در قالب سكه‌های پنج سنتی…

 در حالی كه شایعاتی مبنی بر پرداخت جریمه 1.5 میلیارد دلاری سامسونگ به اپل در قالب سكه‌های پنج سنتی در شبكه‌های اجتماعی و سایت‌ها مطرح شده بود، حالا معلوم شده كه چنین شایعه‌ای كاملا بی‌پایه و اساس بوده است.
 سایت Tech2 در گزارشی نوشت: دادگاهی در كالیفرنیا چندی پیش شركت كره‌ای سامسونگ را به دلیل كپی‌برداری غیرقانونی از محصول شركت اپل و نقض قانون كپی‌رایت به پرداخت 1.5 میلیارد دلار جریمه محكوم كرد.
انتشار این خبر بازتاب گسترده‌ای در خبرگزاری‌ها و سایتهای خبری داشت؛ به طوری كه در ادامه ارزش سهام شركت سامسونگ به میزان بی‌سابقه‌ای كاهش یافته و این شركت 12 میلیارد دلار از ارزش خود را در بازار سهام از دست داد.
در همین حال سایت موبایل اینترتینمنت گزارش داد كه “دیروز بیش از 30 كامیون حامل سكه‌های پنج سنتی به دفتر مركزی اپل در كالیفرنیا ارسال شد.
نیروهای امنیتی شركت اپل در بررسی محموله‌های این كامیون بسیار متعجب شدند و بعدا سامسونگ به اپل توضیح داد كه این كامیونها جریمه 1.5 میلیارد دلاری این شركت كره‌ای به اپل است كه در قالب كامیونهای سكه‌های پنج سنتی برای اپل ارسال شده است.”با این وجود در حالی این خبر عجیب در سایتها و شبكه‌های اجتماعی بازتاب گسترده‌ای پیدا كرد كه بعدا معلوم شد، این خبر اصلا صحت نداشته است. سایت موبایل اینترتینمنت در گزارش به‌ روز شده خود اعلام كرد كه داستان قبلی‌اش دروغ بوده است.
منبع:خبرگزاری ایسنا
منتشر شده در بیا تو مالزی

همچنین ببینید

فیس بوک از شما جاسوسی می کند، چه عضوش باشید و چه نباشید

بیا تو مالزی - حتی اگر هرگز عضو فیس بوک نبوده باشید یا برای مدت …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

19 − نوزده =

قالب