شنبه , 4 خرداد 1398
خانه / اخبار ایران / صنعت هواپیمایی کشور ما پیر است

صنعت هواپیمایی کشور ما پیر است

بیا تو مالزی -

انتقاد کاپیتان شهبازی از کج سلیقگی یکی از مدیران ایران ایر…

کاپیتان شهبازی با دفاع از برتن کردن لباس خلبانی جمهوری اسلامی ایران در حین سخنرانی در کشورها گفت: تمامی اقدامات و حتی لباسی که بر تن می کنم با هماهنگی مسئولان است ولی به دلیل کج سلیقگی یکی از مدیران ایران ایر موجب شد تا برخی حواشی برای من درست شود.کاپیتان شهبازی در مورد شایعات بازنشستگی زودتر از موعد خود گفت: با مساعدت وزیر راه و مدیریت هواپیمایی هما اقدامات لازم برای بازگشت من به کار فراهم شده که بزودی دوباره برمی گردم.

 

وی در پاسخ به اینکه گفته شده برخی نمی گذارند کاپیتان شهبازی برای اعلام خسارت تحریمها در ناوگان هواپیمایی ایران فعالیتها، کمپین ها و اقدامات مردمی در خارج از کشور انجام دهد گفت: من با هماهنگی مسئولان برای دفاع از وضعیت ناوگان هوایی و متهم کردن آمریکا و اروپا برای تحریمها به خارج از کشور سفر می کنم و افرادی که مانع کار من هستند محدودند و باید از خود آنها سئوال کنید چرا با این اقدام مخالفند.

 

کاپیتان شهبازی اظهار داشت: برای من آمریکا و اروپا و… فرقی نمی کند. تمام آنهایی که در تحریمها دست دارند و صنعت هواپیمایی کشور را قربانی اهداف سیاه خود کرده اند مورد خطاب اعتراض من هستند و من به مردم قول دادم در این راه قدم بردارم. خوشبختانه سخنرانیها و اقداماتی که انجام شده افکار عمومی را در بسیاری از کشورها به خود جلب کرده و امیدوارم آنقدر افکار عمومی جهان را بالا ببرم که روی تصمیم گیران سیاست کشورها تاثیر بگذارد.وی گفت: متاسفانه صنعت هواپیمایی کشور ما پیر است و قطعات یدکی ما به سختی به دست می آید. ما مستحق هواپیماهای نو هستیم ایران عرضه و پول خرید هواپیما را دارد ولی تحریمها مانع این کار شده است.

 

از کاپیتان شهبازی سئوال شد گفته شده است چون با لباس رسمی هواپیمایی ایران (هما) اقدام به سخنرانی در خارج از کشور کرده اید شما را زودتر از موعد بازنشسته کرده اند گفت: این حرف درست است ولی بدون اجازه لباس فرم را نپوشیدم. من با وزیر و مدیرعامل ایران ایر برای بر تن کردن لباس فرم در سخنرانیها هماهنگ بودم ولی یکی از مدیران این شرکت به دلیل کج سلیقگی اعلام کرده کار من خلاف قانون بوده است.

 

منبع:سایت الف

منتشر شده در بیا تو مالزی

همچنین ببینید

برائت عجیب متهم فراری پرونده ثامن‌الحجج | مدیرعامل زندان می‌شود

بیا تو مالزی - مدیرعامل مؤسسه مالی و اعتباری ثامن الحجج بر اساس رأی دادگاه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

چهار × یک =

قالب