دوشنبه , 2 اردیبهشت 1398
خانه / اخبار مالزی / ضرورت رفع مشکلات بانکی ایران در مالزی

ضرورت رفع مشکلات بانکی ایران در مالزی

بیا تو مالزی - رییس کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی و نظارت بر اصل ۴۴ در مجلس شوای اسلامی در دیدار با رییس مجلس مالزی بر ضرورت رفع مشکلات بانکی فعالان اقتصادی ایرانی در مالزی تاکید کرد.

به گزارش بانکداران ۲۴ (Banker)، حمیدرضا فولادگر درباره سفر هیات پارلمانی جمهوری اسلامی ایران به کشور مالزی گفت: در این سفر جمعی از نمایندگان مجلس و تشکل های اقتصادی با رییس مجلس مالزی دیدار و گفتگو کردند و بر ضرورت ارتقای سطح مبادلات اقتصادی بین دو کشور تاکید شد.

رییس کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی و نظارت بر اصل ۴۴ در مجلس شوای اسلامی ادامه داد: دیدار با وزیر تجارت بین الملل، نمایندگان مجلس مالزی و مسؤولین وزارت کشاورزی از دیگر برنامه های کاری هیات پارلمانی جمهوری اسلامی در سفر به کشور مالزی بود.

فولادگر تصریح کرد: گسترش روابط  اقتصادی بین ایران و مالزی و حمایت از صادرات فرآورده‌های کشاورزی و صنایع غذایی ایران در ازای واردات روغن پالم در دیدار دوجانبه مورد تاکید قرار گرفت.

رییس کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی و نظارت بر اصل ۴۴ در مجلس در ادامه گفتگو با خانه ملت افزود: در دیدارهای دو جانبه بر رفع مشکلات بانکی فعالین اقتصادی ایرانی در مالزی تاکید شد.

لازم به ذکر است هیات پارلمانی جمهوری اسلامی ایران در  سفر به کشور مالزی از مزارع پالم و چند شرکت صنایع غذایی و مراکز تحقیقاتی بازدید کردند.

منتشر شده در بیا تو مالزی

همچنین ببینید

مالزی 61 ساله شد

بیا تو مالزی - مردم مالزی جمعه در حالی شصت و یکمین سالروز تولد این …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

2 × 1 =

قالب