دوشنبه , 31 شهریور 1399
خانه / گزارش تصویری / طرح تشدید برخورد با بدحجابی در پارکها

طرح تشدید برخورد با بدحجابی در پارکها

بیا تو مالزی -

پلیس طرح برخورد با بدحجابی در پارکها و اماکن تفریحی تهران را از بعدازظهر پنجشنبه آغاز کرد…

طرح تشدید برخورد با بدحجابی در پارکها

طرح تشدید برخورد با بدحجابی در پارکها

طرح تشدید برخورد با بدحجابی در پارکها

طرح تشدید برخورد با بدحجابی در پارکها

طرح تشدید برخورد با بدحجابی در پارکها

ماموران پلیس پایتخت از بعدازظهر پنجشنبه در ادامه اجرای طرح امنیت محله محور و امنیت اجتماعی طرح تشدید برخورد با بدحجابی و بدپوششی و مانکن‌ها را در پارکها و اماکن تفریحی تهران به مرحله اجرا گذاشت.

در این طرح که به درخواست خانواده ها اجرا شد، ماموران پلیس انتظامی تهران همزمان با آغاز تعطیلات پایان هفته با استقرار در پارکها و اماکن تفریحی با زنان بدحجاب و مانکن و مردان بدپوشش برخورد کردند.

اجرای این طرح كه پیش از این توسط پلیس پارک دنبال می‌شد از بعدازظهر پنجشنبه شدت گرفته است و ماموران پلیس انتظامی تهران با استقرار در اطراف اکثر پارک‌های بزرگ و پرمراجعه مانند بوستان ملت، پارک طالقانی، پارک آب و آتش و … با افراد بدپوشش برخورد کردند.

پلیس پایتخت اعلام کرده است که اجرای این طرح علاوه بر روزهای عادی از این پس در روزهای تعطیلی شدت خواهد یافت.

پلیس پایتخت از چند هفته گذشته تا کنون طرح‌های تشدید برخورد با بدحجابی و بدپوششی در میادین و مراکز خرید، رانندگان و سرنشینان بدحجاب در بزرگراه‌ها و معابر درونشهری، سگ گردانی و ایجاد آلودگی صوتی را به مرحله اجرا گذاشته است که اجرای آن‌ها همچنان ادامه دارد. از سوی دیگر بر اساس اعلام فرماندهی انتظلمی تهران بزرگ طی روزهای آتی نیز مراحل دیگری از طرح تشدید برخورد با بدحجابی در تهران به مرحله اجرا گذاشته می‌شود.

سردار حسین ساجدی‌‌نیا، فرمانده انتظامی تهران بزرگ چندی پیش از اجرای طرح گسترده‌ای در خصوص برخورد با بدپوششی و بدحجابی و مانکن‌ها در پارکها و اماکن تفریحی پایتخت خبر داده و گفته بود که پلیس همزمان با آغاز فصل گرما امنیت این مراکز را برای حضور راحت و بدون دغدغه خانواده‌ها در این اماکن را فراهم خواهد کرد.

سردار احمدرضا رادان، جانشین فرمانده نیروی انتظامی نیز پیشتر با بیان اینكه پلیس با موضوع بدپوششی برخورد می‌كند، با برشمردن مصادیق بدحجابی گفته بود كه لباس تنگ و چسبان، روسری كه از دو سوی آن موی سر مشخص باشد، مانتوی بالای زانو و شلوار تنگ از مصادیق بدپوششی است.

به گزارش ایسنا، سردار احمد روزبهانی، رییس پلیس امنیت اخلاقی ناجا نیز اخیرا با بیان اینكه شرع میزان حجاب را مشخص كرده است، گفته بود ما به كسانی كه آرایش مو و صورتشان خلاف عرف و شرع جامعه است اما افرادی كه مانكن‌گونه هستند و به مكتب، ارزش‌ها و انقلاب به نوعی دانسته یا نادانسته دهن‌كجی می‌كنند برخورد می‌كنیم و ضمن انتقال آنان به مقر پلیس با خانواده آنان تماس گرفته و از آنان می‌خواهیم كه لباس مناسبی برای آنان بیاورند.

وی با بیان اینكه پلیس از این افراد تعهد می‌گیرد تاكید كرده بود كه اگر این افراد مجددا اقدام به تكرار رفتارهای ناهنجار خود كنند برای برخورد قضایی به مقام قضایی معرفی می‌شوند.

 

منبع:خبرگزاری ایسنا

 

منتشر شده در بیا تو مالزی

همچنین ببینید

آجیلی که فروش نمی رود/تصاویر

بیا تو مالزی - بی‌رغبتی مردم برای خرید آجیل عید… باتوجه به افزایش بسیار زیاد …

یک دیدگاه

  1. چه جالب حجاب اجباریی

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

قالب