خانه / اخبار مالزی / عرضه اینترنت با سرعت 224 مگابیت بر ثانیه در مالزی

عرضه اینترنت با سرعت 224 مگابیت بر ثانیه در مالزی

بیا تو مالزی -

یک شرکت ارائه دهنده اینترنت (ISP) در مالزی اعلام کرد که به کاربران خود پهنای باند با خطوط پر سرعت 224 مگابیت برثانیه را با قیمت تنها 58/1 دلار در ماه عرضه می کند…

به گزارش خبرگزاری بیا تو مالزی به نقل از  مهر، یک شرکت ارائه دهنده اینترنت (ISP) با عنوان Velchip Sdn Bhd بزرگترین فناوری پهنای باند دنیا را به مشترکان خود عرضه می کند.

این "آی اس پی" برای اجرای پروژه این فناوری که BPL نام دارد 14 میلیون دلار هزینه کرده و قرار است 400 هزار مسجد و 60 میلیون کاربر را در سراسر مالزی به خطوط پر سرعت این پهنای باند مجهز کند.

کاربران این پهنای باند می توانند با سرعت بسیار سریع 224 مگابیت بر ثانیه به اینترنت متصل شوند و تنها 58/1 دلار در ماه برای اشتراک پرداخت کنند.

در این خصوص مقامات این "آی اس پی" توضیح دادند: "در این پروژه اینترنت بسیار پر سرعت نامحدود با سرعت 224 مگابیت برثانیه به 60 میلیون کاربر عرضه می شود."

براساس گزارش BroadbandReports، با اجرای این پروژه مالزی اولین کشوری خواهد شد که به بیشترین تعداد کاربر این خدمات را عرضه می کند. در حقیقت در حال حاضر گوگل در تکزاس به حدود دو میلیون کاربر پهنای باند با این سرعت را ارائه می کند و در سال 2007 نیز پروژه Corinex BPL محصول "آی بی ام" در آمریکا اینترنت با سرعت 224 مگابیت بر ثانیه را در اختیار حدود 15 میلیون کاربر گذاشت.

منتشر شده در بیا تو مالزی

همچنین ببینید

نایب قهرمانی تنیسور نوجوان ایرانی در آسیا

بیا تو مالزی - به گزارش خبرگزاری صدا و سیما به نقل از روابط عمومی …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

قالب