خانه / اخبار مالزی / فرود اضطراری هواپیمای ماهان در مسیر کوالالامپور‌

فرود اضطراری هواپیمای ماهان در مسیر کوالالامپور‌

بیا تو مالزی -

دو مساله برای ایرانیان مقیم مالزی به امری عادی تبدیل شده است و دیگر کسی از شنیدن آن تعجب نمی‌کند‌؛ یکی، دست‌گیری‌های پی‌در‌پی ایرانیان در مالزی به جرم قاچاق مواد مخدر و دیگری تاخیر یا فرود اضطراری هواپیماهای ایرانی است.

پرواز ساعت ۲۳٫۳۵ دقیقه شب گذشته ماهان از کوالالامپور به مقصد شیراز به علت نقص فنی بوجود آمده در هواپیما بعد از ۴۰ دقیقه پرواز به مبدا بازگشت.

یکی از مسافران در‌باره این خبر گفت‌: «مسافران با دیدن دود زیاد داخل هواپیما خلبان را متوجه نقص فنی بوجود آمده کردند.»

یکی از مسوولان ماهان‌ایر در مالزی نیز فرود اضطراری هواپیمای این شرکت در مسیر کوالالامپور به شیراز را تایید کرد و گفت: «مسافران بامداد امروز نهم آوریل به هتل ۵ ستاره ایستانا در قلب شهر کوالالامپور منتقل شدند تا با تاخیری ۲۴ ساعته امشب ساعت ۲۳:۳۵ کوالالامپور را به مقصد شیراز ترک کنند.»گفتنی است حدود کمتر از یک ماه پیش پرواز ساعت ۱۱ چهارشنبه بیست و ششم اسفند ماه ایران ایر به مقصد مشهد نیز دچار نقص فنی گشت و مجبور به بازگشت به فرودگاه بین‌المللی کوالالامپور شده بود امیدواریم داستان این نقص فنی‌ها به عدد سه نرسد که ممکن است این بار خدای نکرده به جای به‌کار بردن فرود اضطراری از واژه سقوط استفاده کنیم.

 

منتشر شده در بیا تو مالزی

همچنین ببینید

مالزی 61 ساله شد

بیا تو مالزی - مردم مالزی جمعه در حالی شصت و یکمین سالروز تولد این …

2 دیدگاه

  1. سلام من داخل این پرواز بودم یكی از موتور های هواپیما سوخته بود بعد ما از همان اول كه سوار شدیم بو بنزین داخل كابین بود خدا ما رو رحم كرد خلبانش اگر مهارت نداشت الان ما مرده بودیم ما برای سفر نوروزی مالزی رفته بودیم الان بعد از سالها الان این سایت را پیدا كردم متشكرمo

  2. به نظر من پول بیشتر بدیم وبا ماهان و ایران ایر سفر نكنیم وبا اتحاد و قطر امارات سفر كنیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بیست + بیست =

قالب