چهارشنبه , 22 آبان 1398
خانه / اخبار مالزی / كاراته كاهای آستان قدس رضوی در راه مسابقات آسیایی

كاراته كاهای آستان قدس رضوی در راه مسابقات آسیایی

بیا تو مالزی -

مدیرعامل تربیت بدنی آستان قدس رضوی گفت: كاراته كاهای آستان قدس رضوی در اردوی انتخابی تیم ملی كه برای شركت در مسابقات آسیایی مالزی بر پا شده است، حضور دارند…جمشید مهریار در گفتگو با خبرنگار فارس در مشهد افزود:3 نفر از كاراته‌كاران تربیت‌بدنی آستان قدس رضوی به اردوی تیم ملی جهت اعزام به مسابقات آسیایی مالزی دعوت شدند.

وی خاطرنشان كرد: پس از برگزاری ششمین دوره مسابقات بزرگ كاتای انتخابی تیم ملی در شهر كرمان كه به مدت دو روز و با حضور بیش از 500 شركت كننده برگزار شد، تیم كاتای جوانان و امید آستان قدس رضوی به نمایندگی از خراسان رضوی موفق شد به عنوان نخست دست پیدا كند.

به گفته مدیرعامل تربیت بدنی آستان قدس رضوی، نفرات برتر این رقابت‌ها حمیدرضا برفر، مهدی باغشنی و آرمین قانعی به اردوی تیم ملی راه یافتند.

وی خاطرنشان كرد: تربیت بدنی آستان قدس رضوی تابستان امسال در قالب طرح كلاس‌های اوقات فراغت خود میزبان بیش از 8 هزار نفر خواهد بود.

مهریار گفت: این كلاس‌‌ها به منظور غنی‌ سازی اوقات فراغت نوجوانان و جوانان 5 تا 18 سال از ابتدای تیرماه آغاز می ‌شود و تا پایان مردادماه ادامه دارد و شروع ثبت ‌نام این كلاس‌ها نیز از 15 اردیبهشت ماه خواهد بود.

به گفته مدیرعامل تربیت بدنی آستان قدس رضوی در سال 87 بیش از 30 رشته‌ ورزشی از جمله فوتبال، بسكتبال، والیبال، كشتی، شنا، رشته‌‌های رزمی، تیروكمان، ژیمناستیك، بدمینتون، تنیس، بدن‌ سازی، اسكواش و همچنین كلاس‌های آموزش قرآن به صورت رایگان در سطوح مقدماتی و پیشرفته برای متقاضیان برنامه‌ ریزی و برگزار خواهد شد

منتشر شده در بیا تو مالزی

همچنین ببینید

نایب قهرمانی تنیسور نوجوان ایرانی در آسیا

بیا تو مالزی - به گزارش خبرگزاری صدا و سیما به نقل از روابط عمومی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

20 + دو =

قالب