خانه / اخبار مالزی / لباس هالووین را از کجا تهیه کنید

لباس هالووین را از کجا تهیه کنید

بیا تو مالزی -

بهترین مکان‌هایی که می‌توانید لباس‌های هالووین را از آنجا تهیه کنید…

تا چند روز دیگر هالووین فرا می‌رسد و رواج این جشن در میان ایرانیان باعث شده است تا در آستانه این روز خیلی‌ها به دنبال لباس‌های مخصوص این شب باشند.

 به نقل از سایت تایم آوت کوالالامپور، در این مطلب بهترین مکان‌هایی که می‌توانید لباس‌های هالووین خود را از آنجا تهیه کنید، معرفی می‌کنیم.

فروشگاه Costumes ‘N’ Parties

این فروشگاه یکی از قدیمی‌ترین فروشگاه‌های کاستیوم در کوالالامپور بوده و در همین حال در تخصص خود بهترین نیز نام گرفته است. در این فروشگاه می‌توانید انواع لباس با انواع سایز را پیدا کنید و همه اقلام مورد نیاز برای شب هالوین در آن موجود است. این فروشگاه در مرکز خرید The Weldدر خیابان راجا چولان واقع شده و برای اطلاعات بیشتر در خصوص آن می‌توانید به آدرس اینترنتی http://www.costumesn-parties.com/مراجعه کنید.

فروشگاهCostumes Empire 

این فروشگاه در مرکز تجاری Wisma Centralدر نزدیکی برج‌های دوقلوی پتروناس قرار دارد و در آن می‌توانید انواع لباس‌های مخصوص هالووین را پیدا کنید. Costumes Empirفروشگاه کوچکی است اما در نوع خود کم نظیر است. اطلاعات بیشتر در خصوص این فروشگاه را می‌توانید در وب سایت http://www.costumesempire.com/پیدا کنید.

فروشگاهAbsolut Pitch 

با رفتن به این فروشگاه می‌توانید لباس‌هایی پیدا کنید که در هر سایزی موجود بوده و می‌توانید با استفاده از این لباس‌ها بزرگتر و یا کوچکتر از حد معمول به نظر برسید. در این فروشگاه هر نوع لباسی از اسنو وایت، لباس مخصوص پرستاران و لباس کابوی‌ها گرفته تا لباس هندی‌ها و جنگ ستارگان را می‌توانید پیدا کنید. اطلاعات بیشتر در وبسایت این فروشگاه به آدرس http://www.absolutpitch.com/موجود است.

فروشگاهCentury Fiesta 

اگر لباس مورد نظر خود را نتوانستید از فروشگاه‌های فوق پیدا کنید سری به این فروشگاه بزنید. در این فروشگاه که در دسا سری هرتاماس واقع شده است بیش از سه هزار کاستیوم موجود است که از آن جمله می‌توان به سری کاستیوم‌های لیدی گاگا اشاره کرد. لباس‌های قومیت‌های مختلف همچون تایلندی، برزیلی و کره‌ای نیز در این فروشگاه در دسترس است و اطلاعات بیشتر در وب سایت http://www.centuryfiesta.com/موجود است.

سه فروشگاه زیر نیز همگی در زمره فروشگاه‌هایی هستند که انواع لباس‌ها و اقلام مورد نیاز برای مراسم هالووین را می‌توانید در آنها پیدا کنید:

فروشگاه Abracadabra Costume Rentalواقع در پوچونگ. وب سایت: www.abracadabra-costume.com

فروشگاه Cantique Costume واقع در امپنگ. وب سایت: www.cantiquecostume.com

فروشگاه  Costume Worldواقع در دامنسرا. وب سایت: www.costumeworld.com.my

 

 

منبع:توریست آنلاین

منتشر شده در بیا تو مالزی

همچنین ببینید

مالزی 61 ساله شد

بیا تو مالزی - مردم مالزی جمعه در حالی شصت و یکمین سالروز تولد این …

یک دیدگاه

  1. خوب یه دونه تو ایرانم مى نوشتى

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سیزده − هشت =

قالب