دوشنبه , 18 فروردین 1399
خانه / اخبار مالزی / مار کبری در ورودی اتاق دانشجویان دکتری دانشکده معماری دانشگاه UPM

مار کبری در ورودی اتاق دانشجویان دکتری دانشکده معماری دانشگاه UPM

بیا تو مالزی -

امروز شنبه صبح برای مطالعه به دانشکده آمدم وقتی دیدم فیوز اطاق پی اچ دی روم پریده است فکر نمی کرد م این هم حکمتی است از موحبت های خدا که نشان می دهد علیرغم اینهمه ناسپاسی که می کنیم باز هم او ما را دوست دارد و کریم است…

غر غر کنان به اطاق دانشجویان فوق لیسانس رفتم  و مشغول مطالعه شدم یک ساعت بعد ساعت ۹:۴۵ دقیقه موبایل من زنگ خورد و شهاب عباس زاده دانشجوی دکتری معماری از شهر شهید پرور مشهد با صدای لرزان گفت :امید بدو بیا دم در "پی اچ روم" یک مار کبری است.

سراسیمه به آنجا رفتم و دیدم بله یک مار کبری یک و خورده ای متری از سمت در اطاق مطالعه دانشجویان دکتری به سمت باغچه در حال حرکت است.

این مار طبق گفته شهاب در حال خوردن قورباغه ای بود که بقایای قورباغه را هم دیدیم جالب بود این مار بر خلاف آنچه از مارها شنیده ایم که از انسان فرار می کنند خیلی رفتار تهاجمی داشت و به آرامی حرکت می کرد .

مار کبری یکی ار خطرناک ترین گونه های مارهای روی زمین ست که در مالزی وجود دارد ونیش آن باعث کشته شدن طعمه(انسان) کمتر از چند دقیقه می شود این مار اگر احساس خطر کند زهر خودر را از دور به روی طعمه می پاشد که تماس زهر این مار با پوست انسان باعث بیهوش شدن انسان می شود.

.۱-اطلاعات درباره مارکبری

۲-مار کبری در مالزی

منبع: وبلاگ مهندس جوان

منتشر شده در بیا تو مالزی

همچنین ببینید

نایب قهرمانی تنیسور نوجوان ایرانی در آسیا

بیا تو مالزی - به گزارش خبرگزاری صدا و سیما به نقل از روابط عمومی …

یک دیدگاه

  1. خیلی عالی بد خیلی من خیلی خوشم اومد………:)

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

قالب