خانه / اخبار مالزی / مالزی تمهیدات امنیتی در مرزهای خود با تایلند را تشدید کرد

مالزی تمهیدات امنیتی در مرزهای خود با تایلند را تشدید کرد

بیا تو مالزی -

رئیس پلیس فدرال مالزی گفت: اقدامات امنیتی در امتداد مرزهای این کشور با تایلند تشدید شده است…به گزارش روز دوشنبه خبرگزاری رسمی ویتنام (ونا)، امیر حمزه ابراهیم در گفت وگو با خبرنگاران، نگرانی از احتمال هجمه مهاجران تایلند در پی تشدید بحران سیاسی در این کشور را عامل افزایش تمهیدات امنیتی در مرزهای مالزی با تایلند عنوان کرده است.

رئیس پلیس فدرال مالزی افزود: پلیس، پرسنل خود را در مرز تایلند افزایش داده و از نزدیک وضع جاری در امتداد مرزها، بویژه مرزهای ایالت کلانتان، را کنترل می کند.

به گزارش ایرنا، بحران سیاسی در تایلند بر سر برنامه دولت برای اصلاح قانون اساسی سال 2007 این کشور از اوایل سال جاری میلادی آغاز و در هفته های اخیر بشدت افزایش یافته است.

این ناآرامیها از روز 26 ماه اوت سال جاری (5 شهریور) به دنبال اشغال رادیو و تلویزیون دولتی و ساختمان نخست وزیری این کشور توسط هواداران جنبش پاد به اوج خود رسید.

شهر بانکوک، پایتخت این کشور از هفته گذشته در حالت فوق العاده بسر می برد اما با این حال‌ مخالفان دولت همچنان به اشغال ساختمان نخست وزیر ادامه داده و بر تداوم تظاهرات خود تا سرنگونی دولت ساماک ساندراوج تاکید دارند.

منتشر شده در بیا تو مالزی

همچنین ببینید

نایب قهرمانی تنیسور نوجوان ایرانی در آسیا

بیا تو مالزی - به گزارش خبرگزاری صدا و سیما به نقل از روابط عمومی …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

قالب