خانه / اخبار مالزی / مالزی خانه دوم 33 ایرانی جدیدالورود شد

مالزی خانه دوم 33 ایرانی جدیدالورود شد

بیا تو مالزی -

دولت مالزی اعلام کرد طی 9 ماه اول سالجاری ازمیان درخواست های ارائه شده برای اقامت درمالزی 33 درخواست ایرانیان مورد تایید مقامات این کشور قرار گرفته است…

برهمین اساس در مدت 9 ماه سال جاری هزار و 183 درخواست اقامت در قالب طرح "خانه دوم من مالزی" به تایید رسیده است که در این میان، 166 درخواست از انگلیس، 139 درخواست از ژاپن، 122 نفر از بنگلادش، 121 نفر کره، 58 نفر از چین، 40 نفر از سنگاپور، آمریکا 38 درخواست و سریلانکا نیز 38 درخواست مورد موافقت قرار گرفته است.

همچنین 33 درخواست نیز از ایران و هندوستان مورد تایید وزارت گردشگری مالزی قرار گرفته است.

در این بین مالزی توجه ویژه ای به اقامت بازنشستگان دارد و از این رو به عنوان هفتمین کشور مورد علاقه بازنشستگان در رده بندی ویژه آن قرار گرفته است.

همچنین دولت مالزی تصمیم گرفته است تا در قالب طرح "خانه دوم من مالزی" که جهت ارائه مجوز اقامت در این کشور فعال است اولویت ویژه ای را برای میلیونرها قائل شود.

برهمین اساس روزنامه های مالزی از تغییراتی در نحوه پذیرش علاقمندان اقامت در مالزی خبر دادند که در تغییرات جدید پرونده افرادی که اقدام به خرید اموال و دارایی ملکی در مالزی نمایند با سرعت بیشتری به جریان خواهد افتاد.

با این حال همه این افراد نیز مراحل چهارگانه تست پزشکی، تست دارایی، سلامت! و پیشینه و سابقه مثبت در زندگی را باید پشت سر بگذارند.

تفاوت اولویتهای جدید مدت زمان ارائه خدمات است که می تواند تا مدت چهار هفته نیز کاهش یابد و متقاضی تنها در ظرف یکماه پاسخ خود را دریافت نماید.

منبع: ایران مالزیا

منتشر شده در بیا تو مالزی

همچنین ببینید

نایب قهرمانی تنیسور نوجوان ایرانی در آسیا

بیا تو مالزی - به گزارش خبرگزاری صدا و سیما به نقل از روابط عمومی …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

قالب