دوشنبه , 6 خرداد 1398
خانه / اخبار مالزی / مالزی خواستار مقابله با جرایم اینترنتی

مالزی خواستار مقابله با جرایم اینترنتی

بیا تو مالزی -

مالزی خواستار عزم جهانی برای مقابله با جرایم اینترنتی شد…

مالزی از جامعه جهانی خواست با انعطاف پذیری بیشتر ی برای مبارزه با جرایم اینترنتی و ایجاد عزم جهانی در این خصوص تلاش کنند.

به نقل از روزنامه استار چاپ مالزی، وزیر فرهنگ و ارتباطات مالزی با بیان اینکه هر قدر که  آزادی در دنیای اینترنت افزایش یابد، شمار جرایم اینترنتی هم نیز  افزایش می یابد، گفت : اجرای قانون یکپارچه فناوری اطلاعات و ارتباطات باید با تلاش جامعه جهانی هرچه زودتر شکل بگیرد.

“رییس یتیم”  در سخنان خود در کنفرانس همکاری های اقتصادی کشورهای اقیانوس آرام به مزیت های اینترنت اشاره کرد و در عین حال گفت : در حالی که فضای اینترنت از مزیت های زیادی برخوردار است مشکلاتی هم از قبیل جرایم اینترنتی در بر دارد.

 

وی  اظهار داشت :  مسائلی  که در دنیای خارج از اینترنت غیرقانونی و نامشروع  است باید در فناوری اطلاعات و ارتباطات هم غیر قانونی تعریف شود همچنین ما نیاز مبرم به ایجاد روش های موثر برای تغییر قانون ها در سازمان های اینترنتی داریم.

به گقته رییس یتیم ، فناوری اطلاعات و ارتباطات در رشد اقتصادی و اجتماعی  مالزی نقش مهمی را در دهه گذشته ایفا کرده است و مقابله با جرایم اینترنتی از اهمیت بالایی برای دولت مالزی برخوردار است.  
  

 

منبع:خبرگزاری مهر

منتشر شده در بیا تو مالزی

همچنین ببینید

مالزی 61 ساله شد

بیا تو مالزی - مردم مالزی جمعه در حالی شصت و یکمین سالروز تولد این …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

2 × 3 =

قالب