دوشنبه , 31 شهریور 1399
خانه / اخبار مالزی / مالزی را یک کشور ناامن جلوه ندهید

مالزی را یک کشور ناامن جلوه ندهید

بیا تو مالزی -

وزیرکشورمالزی : در همه کشورها ادم ربایی وجود دارد…

وزیر کشور مالزی با اشاره به امنی های اخیر در کوالالامپور به خبرنگاران گفت: آمار ناامنی افزایش نیافته است لذا با سیاه نمایی مالزی را یک کشور نا امن جلوه ندهید.

 به نقل از پایگاه خبری اینسایدر مالزی (Malaysian Insider)، “هشام الدین حسین”در پاسخ به سؤال های مکرر خبرنگاران درباره موارد اخیر ناامنی در کوالالامپور و حومه گفت: شما یک کشور را به من نشان دهید که در آن آدم ربایی وجود نداشته باشد.

مالزی را یک کشور ناامن جلوه ندهید

قائم مقام رییس حزب حاکم مالزی (آمنو) با اشاره به اینکه موارد مطرح شده ناامنی توسط خبرنگاران انگشت شمار است و تأثیری در آمار جرم جنایت ندارد از آنها خواست تا با بزرگنمایی این موارد از آن بهره برداری سیاسی نشود.

وزیر کشور مالزی سؤال خبرنگاران را در مورد نحوه محاسبه آمار جرم و جنایت در کشور را بی پاسخ گذاشت و گفت: این آمار توسط گروههای بین المللی تهیه می شود و اگر کسی در مورد صحت این آمار پیش داوری داشته باشد، ارائه مستندات چه فایده ای دارد؟

مالزی را یک کشور ناامن جلوه ندهید

وی با اشاره به وعده دولت درباره کاهش آمار جنایت در کشور گفت: ما فقط وعده داده بودیم، آمار جنایت های خیابانی کم شود و در مورد دیگر حوزه ها نیز اگرچه وعده ای نداده ایم اما توجه می کنیم.

بر اساس این گزارش زورگیری خیابانی، آدم ربایی، کیف قاپی و دیگر موارد در کوالالامپور و حومه افزایش یافته است و
روز شنبه گذشته به یکی از اعضای کمیته مرکزی ائتلاف مخالفان دولت حمله شد و بدن مجروحش در کنار خیابان پیدا شد.

همچنین در همین روز بدن مجروح یک معلم زن 51 ساله پس از حمله دزدها به وی پیدا شد.

 

منبع:خبرگزاری مهر

منتشر شده در بیا تو مالزی

همچنین ببینید

نایب قهرمانی تنیسور نوجوان ایرانی در آسیا

بیا تو مالزی - به گزارش خبرگزاری صدا و سیما به نقل از روابط عمومی …

2 دیدگاه

  1. مالزی یک کشور ناامن و مزخرف است که از راننده تاکسی گرفته تا فروشنده های محترم! در آن؛ اکثرا به شغل شریف دزدی و باجگیری از مسافران مشغولند.
    مخصوصا از طرف هندی ها و نپالیها که گروههای تبهکاری در آنجا تشکیل داده اند و پلیس مالزی هم که هیچکاره!
    همین چند روز پیش در جلوی منطقه مسکونی Rianna Green در بندر اتاما ، کیف پول و موبایلها و لپ تاپ و آی پد دو ایرانی رو بعد از ضرب و شتم و شکستن دست یکی از آنها ربودند.

  2. بر خلاف تمامی تبلیغات دولت مالزی این کشور از امنیت مناسبی برخوردار نیست و دزدان و گروههای خیابانی در آن از امنیت بیشتری برخوردارند تا مردم عادی!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

قالب