خانه / اخبار مالزی / مالزی ‪ ۴/۵‬میلیارد دلار بودجه برای توسعه اینترنت پرسرعت اختصاص داد

مالزی ‪ ۴/۵‬میلیارد دلار بودجه برای توسعه اینترنت پرسرعت اختصاص داد

بیا تو مالزی -

معاون نخست وزیر مالزی از تخصیص بودجه ‪ ۱۵/۲‬میلیارد رینگیتی (حدود ‪۴/۵‬ میلیارد دلار) از سوی شركت ملی مخابرات مالزی (تله‌كام) با هدف توسعه خدمات اینترنتی پرسرعت با پهنای باند زیاد در سراسر كشور خبر داد…

روزنامه "نیو استریتز تایمز" در شماره جمعه خود به نقل از "نجیب تون رزاق" ضمن اعلام این خبر، تكمیل پروژه تقویت و توسعه خدمات اینترنتی ازسوی شركت ملی مخابرات مالزی را در طول ‪ ۱۰‬سال آینده عنوان كرد.

وی همچنین از برنامه دولت مالزی برای سرمایه‌گذاری در یك سوم هزینه یاد شده شامل هزینه‌های مربوط به شبكه مركزی، اتصال بین‌المللی و فیبر نوری خبر داد.

نجیب رزاق همچنین به تصمیم كوالالامپور در صرف مبلغ دو میلیون و ‪۲۰۰‬هزار رینگیت (‪ ۶۵۰‬هزار دلار) برای توسعه خدمات مخابراتی و اینترنتی در مناطق كلیدی اقتصادی ازجمله منطقه "كلانگ ولی" اشاره كرد.

وی همچنین بر حمایت دولت مالزی از تلاش شركت تله‌كام برای ارایه خدمات پیشرفته‌تر اینترنتی با سرعت بالاتر به مشتریان خود تاكید كرد.

براساس این گزارش، شركت تله‌كام مالزی هم‌اكنون برای تقویت زیرساختهای ارتباطی خود به منظور ارایه اینترنت پرسرعت با هزینه كمتر به مشتریان تلاش می‌كند.
منتشر شده در بیا تو مالزی

همچنین ببینید

نایب قهرمانی تنیسور نوجوان ایرانی در آسیا

بیا تو مالزی - به گزارش خبرگزاری صدا و سیما به نقل از روابط عمومی …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

قالب