خانه / اخبار جهان / مایكل جكسون به خاك سپرده شد

مایكل جكسون به خاك سپرده شد

بیا تو مالزی - دوستان و خانواده مایكل جكسون با شركت در مراسم تدفین این هنرمند كه به عنوان “سلطان پاپ” شناخته می شد، برای آخرین بار به او ادای احترام كردند.

الیزابت تیلور، مك كالی كالكین (هنرپیشه) و كوینسی جونز (تهیه كننده موسیقی) از جمله 200 میهمان دعوت شده به این مراسم بودند.

در این مراسم گلادیس نایت آواز خواند و كشیش ال شارپتون، فعال حقوق مدنی یكی از كسانی بود كه در مراسم سخنرانی كرد.

قرار بود این مراسم در ساعت دو بامداد به وقت گرینویچ در پارك Forest Lawn Memorial در گلن دیل برگزار شود اما تقریبا با یك ساعت تاخیر آغاز شد.

دلیل تاخیر، رسیدن دیرتر از موعد خانواده این خواننده سرشناس بود كه در كاروانی متشكل از 31 وسیله نقلیه وارد محل برگزاری مراسم شدند.

رندی، جكی، تیتو، جرمین و مارلون، برادران مایكل جكسون تابوت طلاكاری شده او را از نعش كش خارج كردند و بر روی سكویی قرار دادند.

هر پنچ برادر كت سیاه برتن داشتند، گل سرخ به سینه زده بودند و كراوات قرمز بسته بودند. آنها همچنین به یاد مایكل جكسون، یك دستكش سفید رنگ بر دست داشتند كه این كار معمولا یكی از مشخصه های پوشش مایكل جسكون به شمار می رفت.

در صف اول شركت كنندگان، پرینس مایكل (12 ساله)، پاریس (11 ساله) و پرینس مایكل دوم (هفت ساله) در كنار جو و كاترین جكسون، پدر و مادر مایكل جسكون نشسته بودند.

كریس تاكر، كمدین سرشناس و لیزا ماری پریسلی، همسر سابق مایكل جكسون نیز در مراسم حضور داشتند.

مراسم در فضای آزاد و پس از تاریك شدن هوا انجام شد.

تدفین بیش از دو ماه پس از درگذشت مایكل جكسون انجام شد كه در سن 50 سالگی و به دلیل مصرف یك مجموعه دارو جان خود را از دست داد.

 

هفته گذشته پزشكی قانونی در لس آنجلس درگذشت مایكل جكسون را قتل مایكل جكسون به خاك سپرده شداعلام كرد.

حكم اعلام شده، هر چند احتمال ایراد اتهام جنایی را افزایش می دهد اما هنوز نام هیچ كس به عنوان مظنون برده نشده و لزوما اطلاق عبارت “قتل” محاكمه ای را در پی نخواهد داشت.

در آستانه مراسم تدایبر امنیتی شدیدی برقرار شده بود و ماموران امنیتی مانع نزدیك شدن كارمندان رسانه ها و طرفداران مایكل جكسون به محل برگزاری مراسم شدند.

یك فید تلویزیونی زنده ورود میهمانان را نشان می اد اما مراسم نشان داده نشد.

قرار بود مایكل جكسون در روز 29 اوت، پنجاه و یكمین سالگرد تولدش به خاك سپرده شود، اما این مراسم به تعویق انداخته شد تا زمان بیشتری برای برنامه ریزی این مراسم وجود داشته باشد.

گورستان فورست لاون كه مایكل جكسون در آن به خاك سپرده شد، محل تدفین هنرپیشه های بزرگی همچون كلارك گیبل و همفری بوگارت است.

منتشر شده در بیا تو مالزی

همچنین ببینید

چین تسلیم تحریم‌های نفتی آمریکا می‌شود؟

بیا تو مالزی - واردات نفت چین از ونزوئلا در ماه سپتامبر که شرکت‌های بزرگ …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

قالب