دوشنبه , 2 اردیبهشت 1398
خانه / دانش و فناوری / محبوبیت آی پد در میان کاربران

محبوبیت آی پد در میان کاربران

بیا تو مالزی -

بیش از 90 درصد کاربران تبلت به آی پد اپل علاقمند هستند…

نتایج آمارگیری شرکت اپل در مورد میزان موفقیت آیفون و رضایت کاربران شگفت‌انگیز بود.

نتایج آمارگیری شرکت اپل برای بار ششم در مورد میزان موفقیت آیفون و رضایت کاربران  شگفت انگیز بود. یک نکته در این یافته‌ها این است که  گوریل‌های باغ وحش، سانفرانسیسکو در امریکا هم علاقه به بازی با آی پد، پیدا کرده‌اند.

با توجه به گزارش رابرت دبلیو بیرد از امریکا؛ در حال حاضر، کاربران تبلت که دارای آی پد اپل هستند، برای خرید آی پد جدید اپل با بالاترین ورژن، برنامه‌ ریزی می‌کنند. این گفته بر اساس بررسی ‌1114  کاربر تبلت است که 98 درصد آنها در آمریکا زندگی می‌کنند.

اگر‌چه شرکت کنندگان در نظر سنجی، گزینه‌های متعددی برای انتخاب تبلت داشتند با این وجود، تنها 10 درصد از آنها، هیولت پاکارد با صفحه لمسی Hewlett-Packard TouchPad را به عنوان تبلت خود انتخاب کرده بودند.

آی پد

آی پد

نمودار نظر سنجی

آی پد

 همچنین در این گزارش آمده است که تنها 4  درصد از کاربران تبلت به خرید تبلت بلک بری BlackBerry  اشاره کرده‌اند و یک درصد از شرکت کنندگان به خرید تبلت Acer Iconia که تحت نرم‌افزار آندروئید شرکت گوگل اجرا می‌شود، علاقه نشان داده‌اند.

کارشناسان تبلت دلیل این علاقه فراگیر را شناخته بودن اپل، سهولت کاربری ویادگیری آن، خلاقیت و کیفیتی که در ایجاد سرگرمی‌های آن برای همه نوع سلیقه به کار رفته، استحکام و گارانتی خوب آن می‌شمارند.

شرکت‌های رقیب و دست‌اندرکاران سایر تبلت‌ها نیز بیکار ننشستند و با انتشار مطلبی این آمارگیری را موضع گیرانه و با اهداف تبلیغاتی بیشتر برای شرکت اپل، قلمداد کرده‌اند و در مقابل لیستی از مشکلات و کارهایی که آی پد اپل قادر به انجام آنها نیست را ارائه داده‌اند.

آنها معتقدند؛ باید به کاربر آزادی انتخاب داد….

منتشر شده در بیا تو مالزی

همچنین ببینید

فیس بوک از شما جاسوسی می کند، چه عضوش باشید و چه نباشید

بیا تو مالزی - حتی اگر هرگز عضو فیس بوک نبوده باشید یا برای مدت …

یک دیدگاه

  1. با احترام زیاد برای همه شركت ها اما باید بگو یم اپل اول با ایده استیو جابز. تبلت را اختراع كرد و بقیه دزدان و متتقلبان. هستند
    از نظر بنده همه باید جلوی اپل و محصولاتش بوق بزنند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

15 + 8 =

قالب