پنج شنبه , 30 خرداد 1398
خانه / دانش و فناوری / محصولات امنیتی برتر برای حفاظت از رایانه های همراه

محصولات امنیتی برتر برای حفاظت از رایانه های همراه

بیا تو مالزی -

آفتاب: نشریه تخصصی GCN، پایگاه رسمی اطلاعات و اخبار انفورماتیك در ایالات متحده آمریكا، فهرست قدرتمندترین و كارآمدترین محصولات امنیتی در حفاظت از رایانه های همراه و نیز ارتباطات بی سیم آن ها در اینترنت را منتشر كرد…آفتاب: نشریه تخصصی GCN، پایگاه رسمی اطلاعات و اخبار انفورماتیك در ایالات متحده آمریكا، فهرست قدرتمندترین و كارآمدترین محصولات امنیتی در حفاظت از رایانه های همراه و نیز ارتباطات بی سیم آن ها در اینترنت را منتشر كرد.

بنا به گزارش وب سایت خبری GSN.com، در جدیدترین ارزیابی مقایسه ای كه توسط گروهی از كارشناسان امنیت IT در ایالات متحده، صورت گرفته است، نرم افزار امنیتی PANDA Internet Security 2008 ، به عنوان محصول امنیتی برتر در حفاظت از رایانه های همراه و به ویژه تأمین امنیت آن ها در ارتباطات بی سیم، برگزیده شد.

محصولاتی چون NOD32 V2.7، NORTON Antivirus 2007، McAFEE VirusScan 8.5i و AVG Antivirus 7.5 نیز رتبه های بعدی محصولات امنیتی مورد پیشنهاد GCN را به خود اختصاص داده اند.

بر اساس اعلام GCN، قدرت و سرعت شناسایی، كشف و پاكسازی كدهای مخرب، كنترل دقیق و مستمر پورت های ورودی و خروجی سیستم، سادگی كاربرد و نیز قیمت محصولات از جمله معیارهای قابل توجه در ارزیابی و انتخاب محصولات فوق بوده است.

برای دریافت اطلاعات بیشتر و دقیق تر به آدرس http://www.gcn.com/print/26_21/44873-1.html مراجعه فرمایید.

منتشر شده در بیا تو مالزی

همچنین ببینید

فیس بوک از شما جاسوسی می کند، چه عضوش باشید و چه نباشید

بیا تو مالزی - حتی اگر هرگز عضو فیس بوک نبوده باشید یا برای مدت …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دوازده − 10 =

قالب