خانه / اخبار مالزی / مسافران چینی بیشتری در راه مالزی هستند

مسافران چینی بیشتری در راه مالزی هستند

بیا تو مالزی -

مالزی با ایجاد دفاتر نمایندگی بیش‌تر در كشور چین كه بزرگ‌ترین بازار گردشگری برون‌مرزی آسیاست، به توسعه‌ی صنعت گردشگری خود می‌پردازد…

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، ‌به نقل از آسیا پالس نیوز، مالزی در حال حاضر در شهرهای پكن، شانگهای، كوآنگ ژو و چنگدو نمایندگی دارد و به‌زودی در شهرهای شیان و كونمینگ نیز دفاتر نمایندگی احداث خواهد كرد.

مالزی تلاش می‌كند تا پایان سال 2007 به هدف خود یعنی جذب یك میلیون گردشگر از كشور چین دست یابد. این كشور جزو 10 مقصد گردشگری محبوب در میان 30 میلیون مردم چین است، كه سفرهای بین‌المللی داشته‌اند.

تنگكو عدنان – وزیر گردشگری مالزی – در این‌باره بیان كرد: مالزی برای جذب گردشگران بیش‌تر باید تلاش كند تا فعالیت‌های بیش‌تری انجام دهد و علاوه بر توسعه‌ی جاذبه‌های گردشگری، كیفیت سفرهای شخصی را كه خارج از تورهای گردشگری انجام می‌شوند، افزایش دهد.

وزیر گردشگری مالزی همچنین از برگزاری نمایشگاه بین‌المللی «ساعت و جواهرات» در ماه آینده در شهر كوالالامپور خبر داد و گفت: این نمایشگاه كه با عنوان «سفر در زمان» برگزار می‌شود، گردشگران بسیاری را به خود جذب می‌كند.

صنعت گردشگری در كشور مالزی پس از تولیدات، بزرگ‌ترین منبع جذب ارز خارجی به شمار می‌رود.

با وجود آن‌كه گفته شده، ایران به‌تازگی وارد فهرست طلایی گردشگری چین شده است؛ اما تاكنون دفتری كه به‌طور متمركز در این كشور برای اطلاع‌رسانی ایران فعالیت كند، راه‌اندازی نشده است؛ هرچند در سال‌های اخیر، توجه به جذب گردشگر از این بازار بزرگ جهانی بیش‌تر شده است.

منتشر شده در بیا تو مالزی

همچنین ببینید

نایب قهرمانی تنیسور نوجوان ایرانی در آسیا

بیا تو مالزی - به گزارش خبرگزاری صدا و سیما به نقل از روابط عمومی …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

قالب