دوشنبه , 6 خرداد 1398
خانه / دانستنیها / مشترك اینترنت پرسرعت هستید؟

مشترك اینترنت پرسرعت هستید؟

بیا تو مالزی -

تهران چند مشترك اینترنت پرسرعت دارد؟…

تعداد پورت‌های اینترنت پرسرعت موجود مخابرات استان تهران، در حال حاضر 200 هزار پورت توزیع‌ شده است و مسوولان قصد دارند تا پایان سال 91 این تعداد را به 500 هزار پورت دیگر توزیع كنیم. 
در اردیبهشت ماه سال جاری بود كه معاون طرح و مهندسی مخابرات استان تهران با اشاره به طرح فیبر نوری این شركت مخابرات به ایسنا گفت: در حال حاضر پروژه GPON آغاز شده و در دو منطقه تهران در حال اجرا است. 
سرعت پهنای باند این پورت‌ها طبق آیین‌نامه‌ 128 است كه سازمان‌های پژوهشی، آموزشی و تجاری با گرفتن مجوز می‌توانند از سرعت‌های بالاتر برخوردار شوند. 
اما چندی پیش قائم مقام مدیر عامل شركت مخابرات استان تهران مشتركین اینترنت پرسرعت تهران و البرز را 700 هزار شماره اعلام كرد و افزود: این تعداد جمع شركت‌های ارائه كننده اینترنت PAP و مخابراتی استان است. 
ابراهیم یافتیان سرویس‌های جدید این شركت را راه اندازی سوئیچ‌های همراه با صدا و مبتنی بر دیتا اعلام كرد و گفت: تلفن‌های اعتباری راه اندازی سرویس اینترنت پر سرعت برای مستاجرین با حل مشكلات صاحب‌خانه‌ها، سرویس‌های ارزش افزوده و خدماتی كه در شبكه‌های مخابراتی است و پیشرفته است و به مردم كمك می‌كند به آن سمت روند. 
صادقی – معاون توسعه و مهندسی شركت مخابرات استان تهران – هم گفته است:‌ در مجموع در استان‌های تهران و البرز بیش از 230 هزار پورت ADSL به مردم واگذار شده كه حدود 130 هزار پورت آن مربوط به یكساله اخیر بوده است. 
وی افزود:‌ بیشترین واگذاری سرویس ADSL مربوط به مخابرات منطقه دو با 44 هزار پورت و پس از آن استان البرز با 32 هزار پورت و اداره كل مخابرات منطقه 8 نیز با 27 هزار پورت بیشترین واگذاری این سرویس به مردم را داشته‌اند. 
به گفته او از ابتدای سال جاری تا پایان تیرماه بیشترین سرویس ADSL توسط مخابرات منطقه البرز با 9 هزار و 37 پورت و اداره كل مخابرات منطقه 5 با 8 هزار و 31 پورت و مخابرات منطقه 3 با 7 هزار و 62 پورت رتبه‌های اول تا سوم واگذاری این سرویس را دارند. 
با راه‌اندازی سامانه (CRM)‌ مدیریت ارتباط با مشتریان 2828 در مناطق مختلف استان تهران سرعت واگذاری سرویس ADSL افزایش داشته است. علاوه بر سرعت واگذاری‌ ADSL در مناطق سعی شده روند كیفیت سرویس ADSL نیز بهبود یابد و سرویس‌های متنوعی واگذار شود كه در این راستا طرح ارائه سرویس ADSL حجمی در مراكز مخابراتی اداره كل مخابرات منطقه هفت به مردم آغاز شده این طرح بزودی در تمامی مناطق مخابراتی به اجرا در می‌آید.

 

منبع:خبرگزاری ایسنا

منتشر شده در بیا تو مالزی

همچنین ببینید

خاصیت آنتی اکسیدانی ۵ میوه | دوری از چاقی و اضافه وزن

بیا تو مالزی - مطالعات نشان داده‌اند که ماده خاصی به نام آنتوسیانین موجود در …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

11 + نه =

قالب