سه شنبه , 28 خرداد 1398
خانه / اخبار ایران / ممنوع التصویر شدن “پت و مت”در سیمای کودک!

ممنوع التصویر شدن “پت و مت”در سیمای کودک!

بیا تو مالزی -

سیمای جمهوری اسلامی ایران بعدازظهر دیروز در اقدامی بی سابقه پس از انقلاب در یكی از پربیننده ترین برنامه های كارتونی كودكان، آموزش كامل تولید مشروب الكلی را به تصویر كشید…کیهان نوشت : ساعت 16.30 دقیقه بعدازظهر دیروز در كارتون پرمخاطب «پت و مت» در شبكه دوم سیما، در اقدامی تعجب برانگیز، یك بار چگونگی فرآیند تولید شراب از ابتدای كار یعنی از چیدن انگور، و بار دیگر آوردن دستگاه تقطیر و گرفتن … تا مصرف آن و متاسفانه حتی به هم زدن گیلاسهای مشروب و سپس مست شدن دو شخصیت كارتونی محبوب بچه ها نشان داده شد.

تنی چند از هموطنان دیروز بلافاصله طی تماس با تحریریه كیهان، نسبت به پخش این انیمیشن بشدت اعتراض كردند و با تقبیح این عمل ناشایست، خواستار عذرخواهی رسمی مسئولان عالی صداوسیما و بركناری عاملان پخش این برنامه شدند.

 خبرنگار ما در تماس با مركز پیام روابط عمومی صداوسیما (162)، مطلع شد كه مردم هوشیار كشورمان در تماسهای مكرر با این مركز نیز اعتراضهای شدید خود را اعلام كرده اند. مركز 162 اعلام کرد: گزارش كامل این اتفاق و تماسهای فراوان مردم نگران را برای مقامات بالای سازمان ارسال كرده اند.

گفتنی است در فهرست ریز برنامه های اعلام شده كودك و نوجوان از سوی صداوسیما در بعدازظهر روز گذشته برنامه پت و مت وجود نداشت. باید دید چه كسانی خارج از برنامه، این انیمیشن را در كنداكتور پخش قرار داده اند.

منتشر شده در بیا تو مالزی

همچنین ببینید

برائت عجیب متهم فراری پرونده ثامن‌الحجج | مدیرعامل زندان می‌شود

بیا تو مالزی - مدیرعامل مؤسسه مالی و اعتباری ثامن الحجج بر اساس رأی دادگاه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

13 − 13 =

قالب