خانه / اخبار ایران / ممنوع الورود شدن زنان به سالن والیبال به خاطر گلزار!

ممنوع الورود شدن زنان به سالن والیبال به خاطر گلزار!

بیا تو مالزی -

این خانم‌ها که در بین آنها حتی خانواده اعضای تیم والیبال ارتعاشات صنعتی هم حضور داشتند، وقتی علت این اتفاق را پرسیدند، تنها با یک جواب کوتاه مواجه شدند؛ «حضور محمدرضا گلزار روی نیمکت»…

فرهنگ آشتی: محمدرضا گلزار پس از اینکه برای یک ‌سالی قید سینما را زد، با پیشنهاد جالبی از سوی شهیدیان مدیر تیم «ارتعاشات صنعتی» در لیگ برتر والیبال مواجه شد. پیشنهاد شهیدیان به گلزار پست «مربی- بدنساز» تیم بود. با این پیشنهاد بود که پای گلزار به سالن‌های والیبال لیگ برتر والیبال باز شد. او مربی بدنساز ارتعاشات صنعتی شد، با این پیش زمینه که پیش از آغاز به کارش در سینما، در چند تیم حرفه‌ای والیبال بازی کرده و حتی دو سه سال پیش، پیشنهاد تاسیس تیم والیبال هنرمندان را داده بود. او روی نیمکت ارتعاشات صنعتی می‌نشیند و کسانی که برای تماشای مسابقات تیم به سالن والیبال مجموعه ورزشی آزادی رفتند، اعتراف می‌کنند کارش را هم خوب بلد است.

با وجود این گلزار در روزهای گذشته به دو مشکل اساسی خورده. یکی اینکه ارتعاشات در جدول رده‌بندی لیگ والیبال در رده آخر ایستاده. اما مشکل اساسی‌تر به چند  شب پیش بر می‌گردد. یک‌شنبه شب وقتی ارتعاشات صنعتی با پیکان بازی داشت، تماشاگران خانمی که به سنت همیشه برای تماشای مسابقات والیبال به سالن آزادی می‌آمدند، با ممانعت حراست سازمان تربیت‌بدنی روبه‌رو شدند.

این خانم‌ها که در بین آنها حتی خانواده اعضای تیم والیبال ارتعاشات صنعتی هم حضور داشتند، وقتی علت این اتفاق را پرسیدند، تنها با یک جواب کوتاه مواجه شدند؛ «حضور محمدرضا گلزار روی نیمکت». این اتفاق جنجالی را در سالن والیبال مجموعه ورزشی آزادی به راه انداخت. شهیدیان مدیر تیم ارتعاشات صنعتی بحث را با مدیران مجموعه ورزشی آزادی آغاز می‌کند. گویا خانواده بهنام محمودی که والیبالیست تیم ارتعاشات صنعتی است و برادرش والیبالیست تیم پیکان، بیرون از سالن از شهیدیان درخواست کرده بودند که کاری کند آنها به سالن راه پیدا کنند. برای همین هم بود که جنجال بر سر ورود تماشاگران به سالن دست کم یک ساعت طول کشید؛ آن هم در وضعی که محمدرضا گلزار نقش اول این اتفاقات بود.

حراست سازمان تربیت بدنی که پیش از دیدار پیکان – ارتعاشات صنعتی منعی برای ورود تماشاگران به سالن والیبال مجموعه ورزشی آزادی نداشتند، این مرتبه بدون استدلال خاصی تنها به خاطر اینکه محمدرضا گلزار روی نیمکت ارتعاشات صنعتی نشسته، مانع از ورود زنان به سالن شده بودند. گویا در چند بازی گذشته ارتعاشات صنعتی تماشاگران توجه زیادی به گلزار داشتند و بیش از دیگران او را تشویق کردند. به همین علت هم انگار حراست سازمان تربیت بدنی و حراست مجموعه ورزشی آزادی، روی موضوع حساسیت پیدا كردند و حکم منع ورود تماشاگران زن به سالن را صادر کردند.

با وجود این یک‌شنبه شب با چانه‌زنی‌های شهیدیان مدیر ارتعاشات صنعتی بالاخره بانوان به سالن راه پیدا کردند. البته گلزار که شب سختی را می‌گذراند، پس از آغاز بازی همه چیز را تحت تاثیر قرار داده بود و کاری کرد که غیر از تماشاگران زن مسابقه، حتی تماشاچی‌های پیکان هم او را تشویق کنند. این را هم باید اضافه کرد که باز هم ارتعاشات صنعتی بازی را سه بر صفر باخت تا در قعر جدول رده‌بندی مسابقات لیگ برتر والیبال باقی بماند.

منتشر شده در بیا تو مالزی

همچنین ببینید

رییس‌جمهور: ایران برای گسترش روابط با مالزی آماده است

بیا تو مالزی - رئیس جمهور در دیدار “ماهاتیر محمد” نخست وزیر مالزی تاکید کرد …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

قالب