خانه / اخبار مالزی / نخستین شبکه خبری تلویزیون اینترنتی مالزی کار خود را آغاز کرد

نخستین شبکه خبری تلویزیون اینترنتی مالزی کار خود را آغاز کرد

بیا تو مالزی -

نخستین شبکه خبری تلویزیون اینترنتی مالزی کار خود را با حضور نخست وزیر این کشور آغاز کرد…به گزارش روز پنج شنبه خبرگزاری رسمی مالزی (برناما) ، عبدالله احمد بداوی شامگاه چهارشنبه در نطق خود بمناسبت آغاز بکار این شبکه خبری اینترنتی افزود : رسانه ها نباید از افشای حقیقت ترسی به خود راه داده و یا ملاحظاتی نسبت به آن داشته باشند.

بنا به این گزارش ، بداوی خاطرنشان ساخت که دولت وی ، سیاست آزادانه و همراه با مسؤولیت پذیری در قبال رسانه ها اتخاذ کرده و از رسانه ها خواست که حقیقت را تنها با تکیه بر واقعیتهای موجود شناسایی و اطلاع رسانی کنند.

نخست وزیر مالزی، اطلاع رسانی در زمینه حقایق را اصل بنیادی و اساسی برای برقراری عدالت در جامعه دانست که بر عهده رسانه ها گذاشته شده است.

وی ، خبرگزاری رسمی مالزی "برناما" را یک سازمان خبری موفق و مسؤولیت پذیر در عرصه خبری و اطلاع رسانی دانست و از اقدام این خبرگزاری در راه اندازی شبکه خبری اینترنتی بیست و چهارساعته قدردانی کرد.

شبکه خبری تلویزیون اینترنتی برناما نخستین شبکه خبری اینترنتی در منطقه جنوب شرق آسیا است که برنامه های آن در نشانی اینترنتی www.bernama-tv.com قابل مشاهده و دسترسی است.

منتشر شده در بیا تو مالزی

همچنین ببینید

نایب قهرمانی تنیسور نوجوان ایرانی در آسیا

بیا تو مالزی - به گزارش خبرگزاری صدا و سیما به نقل از روابط عمومی …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

قالب