خانه / اخبار مالزی / نخست وزیر سابق مالزی خواستار تحریم کالاها و واحد پول آمریکا شد

نخست وزیر سابق مالزی خواستار تحریم کالاها و واحد پول آمریکا شد

بیا تو مالزی - براساس این گزارش، ماهاتیر همچنین از ملت ها خواست که در برابر حمایت و جانبداری واشنگتن از رژیم صهیونیستی که نوار غزه را آماج حملات نظامی اش قرار داده است، وارد عمل شوند.

محمد در یک کنفرانس خبری گفت که تحریم واحد پول آمریکا، در نهایت این کشور را ضعیف و به کاهش تولید تسلیحات ناگزیر خواهد کرد.

وی افزود که خرید تسلیحات امریکایی باید متوقف شود و در صورتی که نیازی احساس شود، می توان تسلیحات و تجهیزات روسی را جایگزین انواع مشابه امریکایی آن کرد.

نخست وزیر سابق مالزی همچنین با نکوهش امریکا به خاطر مخالفت با تصویب قطعنامه ای در سازمان ملل که خواستار توقف حملات اسرائیل شده بود، تغییر سیاست های آتی کاخ سفید را در قبال رژیم صهیونیستی در دوره ریاست جمهوری "باراک اوباما" که 20ژانویه سوگند یاد می کند، بعید دانست.

براساس این گزارش، "عبدالله احمد بداوی" نخست وزیر کنونی مالزی هم تشکیل جلسه فوری سازمان ملل را برای رسیدگی به جنایات رژیم صهیونیستی در غزه خواستار شده و توقف این جنایات را وظیفه اخلاقی شورای امنیت دانسته است.

رژیم صهیونیستی به دنبال حملات هوایی خود به نوار غزه، از شامگاه شنبه این منطقه و ساکنان بی دفاع ان را آماج حملات زمینی خود نیز قرار داده است.

منتشر شده در بیا تو مالزی

همچنین ببینید

نایب قهرمانی تنیسور نوجوان ایرانی در آسیا

بیا تو مالزی - به گزارش خبرگزاری صدا و سیما به نقل از روابط عمومی …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

قالب