شنبه , 27 مرداد 1397
خانه / دانش و فناوری / نشان دادن راه درست به جوانان با اینترنت بسیار دشوار شده است

نشان دادن راه درست به جوانان با اینترنت بسیار دشوار شده است

بیا تو مالزی -

خبرگزاری فارس:نخست وزیر انگلیس گفت: نشان دادن راه درست به جوانان با اینترنت و تلویزیون بسیار دشوار شده است…

به گزارش خبرنگار فارس در لندن ، گردون براون نخست وزیر انگلیس در جلسه هیئت منصفه شهروندان كه در لندن و در باره مسئله جوانان برگزار شد ، اظهار داشت : در عصر كنونی با توجه به وجود تاثیر و نفوذ قوی عواملی از قبیل اینترنت ، تلویزیون و تبلیغ های تجاری ، مسئله تربیت صحیح فرزندان و نشان داده شدن راه درست به آنان ، به مسئله ای بسیار دشوار تبدیل شده است .

گردون براون گفت : والدین به علت نفوذ زیاد و گستره این عوامل ، گاهی اوقات با آنچنان قشار عظیمی روبرو می شوند كه نصیحت كردن و تاثیر گذاری بر فرزندان خود به بهترین روش ممكن را كاری بسیار دشوار می یابند.

براون گفت : ما با عصر جدیدی روبرو هستیم و می دانیم كه در این عصر فرزندانمان تحت نفوذ بالقوه طیف وسیعی از مسائل و عوامل قرار دارند و به همین علت است كه وسعت فشاری كه اكنون بر والدین در نشان دادن راه درست به فرزندانشان ، وارد می شود بسیار شدید است و در مقایسه با نسل های پیشین بی سابقه به شمار می رود.

نخست وزیر انگلیس سپس به نقشی كه افراد مشهور و معروف در این باره می توانند ایفا كنند اشاره كرد و گفت : افرادی كه در زمینه های مختلف از قبیل ورزش ، موزیك ، سینما و غیره شهرت دارند و مورد توجه جوانان هستند باید تلاش كنند تا از خود الگوهای مناسبی را به جوانان ارائه دهند.

گردون براون گفت : این افراد نباید تصور كنند كه با دیگران متفاوت هستند و یا اینكه ورای قانون قرار دارند بلكه باید با رعایت قوانین و ضوابط در مسائل مختلفی از قبیل تاثیر و عواقب دهشتناك مصرف مواد مخدر برای جوانان توضیح دهند و در برنامه های مربوط به راهنمایی و كمك به جوانان برای یافتن مسیر درست زندگی حضور فعالی از خود نشان دهند.

منتشر شده در بیا تو مالزی

همچنین ببینید

چین ۱۷۰ میلیون دوربین شهری دارد و بنا دارد ظرف ۳ سال آینده تعداد آنها را به ۴۰۰ میلیون عدد برساند

دوربین هوشمند مظنون را در میان ۶۰ هزار نفر تشخیص داد

بیا تو مالزی - دوربین هوشمندی در چین توانست یک مظنون تحت تعقیب را در …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

هجده + پانزده =

قالب