یکشنبه , 26 خرداد 1398
خانه / دانش و فناوری / نشان دادن راه درست به جوانان با اینترنت بسیار دشوار شده است

نشان دادن راه درست به جوانان با اینترنت بسیار دشوار شده است

بیا تو مالزی -

خبرگزاری فارس:نخست وزیر انگلیس گفت: نشان دادن راه درست به جوانان با اینترنت و تلویزیون بسیار دشوار شده است…

به گزارش خبرنگار فارس در لندن ، گردون براون نخست وزیر انگلیس در جلسه هیئت منصفه شهروندان كه در لندن و در باره مسئله جوانان برگزار شد ، اظهار داشت : در عصر كنونی با توجه به وجود تاثیر و نفوذ قوی عواملی از قبیل اینترنت ، تلویزیون و تبلیغ های تجاری ، مسئله تربیت صحیح فرزندان و نشان داده شدن راه درست به آنان ، به مسئله ای بسیار دشوار تبدیل شده است .

گردون براون گفت : والدین به علت نفوذ زیاد و گستره این عوامل ، گاهی اوقات با آنچنان قشار عظیمی روبرو می شوند كه نصیحت كردن و تاثیر گذاری بر فرزندان خود به بهترین روش ممكن را كاری بسیار دشوار می یابند.

براون گفت : ما با عصر جدیدی روبرو هستیم و می دانیم كه در این عصر فرزندانمان تحت نفوذ بالقوه طیف وسیعی از مسائل و عوامل قرار دارند و به همین علت است كه وسعت فشاری كه اكنون بر والدین در نشان دادن راه درست به فرزندانشان ، وارد می شود بسیار شدید است و در مقایسه با نسل های پیشین بی سابقه به شمار می رود.

نخست وزیر انگلیس سپس به نقشی كه افراد مشهور و معروف در این باره می توانند ایفا كنند اشاره كرد و گفت : افرادی كه در زمینه های مختلف از قبیل ورزش ، موزیك ، سینما و غیره شهرت دارند و مورد توجه جوانان هستند باید تلاش كنند تا از خود الگوهای مناسبی را به جوانان ارائه دهند.

گردون براون گفت : این افراد نباید تصور كنند كه با دیگران متفاوت هستند و یا اینكه ورای قانون قرار دارند بلكه باید با رعایت قوانین و ضوابط در مسائل مختلفی از قبیل تاثیر و عواقب دهشتناك مصرف مواد مخدر برای جوانان توضیح دهند و در برنامه های مربوط به راهنمایی و كمك به جوانان برای یافتن مسیر درست زندگی حضور فعالی از خود نشان دهند.

منتشر شده در بیا تو مالزی

همچنین ببینید

فیس بوک از شما جاسوسی می کند، چه عضوش باشید و چه نباشید

بیا تو مالزی - حتی اگر هرگز عضو فیس بوک نبوده باشید یا برای مدت …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

8 + 11 =

قالب