پنج شنبه , 19 تیر 1399
خانه / اخبار ایران / نگرانی از ورود پول حرام ایرانیان مقیم خارج!!

نگرانی از ورود پول حرام ایرانیان مقیم خارج!!

بیا تو مالزی -

تاکنون نگرانی از ورود اعتباراتی که آمریکا برای گروه های محارب در نظر می گیرد باعث شده چندان از ورود سرمایه های ایرانیان مقیم خارج استقبال نشود…

عصرایران- یک نماینده مجلس گفت: نگرانی عمده ای که برخی از مسوولان جمهوری اسلامی ایران دارند این است که اعتباراتی که توسط مجاس آمریکا برای خرابکاری در ایران تصویب شده از طریق ایرانیان مقیم خارج وارد کشور شود.

وی که مؤکداً اصرار داشت نامش ذکر نشود،در گفت و گو با خبرنگار عصرایران (asriran.com)، یادآور شد مسوولان کشور نگرانند که این پول های حرام وارد سیستم اقتصادی کشور شود در حالیکه ما معتقدیم که این نگرانی بی مورد است و باید راهکار مناسب برای ورود دلارهای ایرانیان مقیم خارج از کشور به داخل فراهم شود.

این عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس اضافه کرد: هم اکنون بخشی از اقتصاد بسیاری از کشورها از جمله کانادا و آمریکا به وسیله سرمایه های ایرانیان می چرخد و باید کشور از این اعتبارات و سرمایه ها برای سازندگی کشور استفاده کند و البته ایرانیان مقیم خارج هم برای سرمایه گذاری در داخل آمادگی دارند.

وی در پایان گفت: تاکنون نگرانی از ورود اعتباراتی که آمریکا برای گروه های محارب در نظر می گیرد باعث شده چندان از ورود سرمایه های ایرانیان مقیم خارج استقبال نشود.

منتشر شده در بیا تو مالزی

همچنین ببینید

رییس‌جمهور: ایران برای گسترش روابط با مالزی آماده است

بیا تو مالزی - رئیس جمهور در دیدار “ماهاتیر محمد” نخست وزیر مالزی تاکید کرد …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

قالب