خانه / اخبار مالزی / نیاز به همبستگی ایرانیان در انتخابان انجمن دانشجویان بین الملل (آیزا)

نیاز به همبستگی ایرانیان در انتخابان انجمن دانشجویان بین الملل (آیزا)

بیا تو مالزی -

به اطلاع دانشجویان ایرانی  می رساند  که انتخابات  آتی  آیزا  ( انجمن دانشجویان اینترنشنال) در دانشگاه پوترا به طور غیر منتظره ای  در روز پنج شنبه آتی یعنی 28 آگوست برگزار خواهد گردید…پیش از این در جلسات  متعدد اختلافاتی  در مورد نحوه انتخابات مطرح شده بود  و نمایندگان کشورهای عربی و همچنین  بنگلادش بر انتصاب  تاکید داشتند و  نظر  آنها  بر  این  مورد بود که ایران به دلیل داشتن سمت ریاست  در دوره  قبل بایستی  بدون انجام  انتخابات  جای خود را  به کشوری دیگر بدهد. این ادعا با توجه به تعداد 65 درصدی دانشجویان ایرانی نسبت به سایر دانشجویان بین‌الملل و بیشتر بودن دغدغه‌های بیشتر ایرانیان، شایسته است این سمت همچون گذشته در اختیار جامعه ایران و ایرانیان باشد. پس همه باهم وعدۀ دیدار پنج شنبه از  ساعت  9 صبح  تا 3   بعد  از ظهر 

در این میان همه کشورهای عربی از نماینده بنگلادش حمایت کرده بودند. کشور بنگلادش  با تنها  30 دانشجو  در این  دانشگاه خواهان ریاست بر این انجمن بوده و کشورهای عربی  نیز در  صف  اتحاد با  این نماینده درآمدند و این در حالی است  که  با  جمعیت  یک هزار و پانصد نفری ایرانیان در این دانشگاه بعید به نظر میرسد  آنها  شانسی  برای  این  منظور  داشته  باشند. با استناد  بر تلاش نمایندگان دانشجویان  ایرانی  مبنی بر برگزاری انتخابات به شکل عمومی که این شانس اتحاد این افراد  را کم رنگتر  کند، لذا در اینجا از همه ایرانیان دعوت بعمل میآید تا یکبار دیگر  یکپارچگی  خود را نشان داده و فارغ از هرگونه اختلافات و دودستگی ها از شان و  منزلت  ایرانیان  در  این انتخابات دفاع نمایند. زمان انتخابات پنج شنبه 28 اگوست  از  ساعت  9 صبح  تا 3   بعد  از ظهر بوده  و  به  همراه  داشتن  کارت دانشجویی نیز اجباری میباشد.


نماینده ایران در این انتخابات آقای صمد دوستدار دانشجوی ترم چهارم دوره دکتری مدیریت پروژه میباشد. ایشان  در دوره قبلی نماینده دانشجویان ایرانی پوترا نیز بوده است و کارنامۀ موفق ایشان مؤید شایشتگیهای ایشان می‌باشد.


با امید موفقیت ایرانیان عزیز در این انتخابات
انجمن دانشجویان ایرانی (ایسام)

منبع خبر: انجمن ایسام

منتشر شده در بیا تو مالزی

همچنین ببینید

نایب قهرمانی تنیسور نوجوان ایرانی در آسیا

بیا تو مالزی - به گزارش خبرگزاری صدا و سیما به نقل از روابط عمومی …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

قالب