دوشنبه , 27 خرداد 1398
خانه / اخبار مالزی / همکاری یاهو و MSN با مالزی برای تبلیغ توریسم این کشور

همکاری یاهو و MSN با مالزی برای تبلیغ توریسم این کشور

بیا تو مالزی -

به منظور کاهش هزینه و کاربرد روش های موثر تبلیغاتی، وزارت گردشگری مالزی تبلیغات اینترنتی را جایگزین وش های سنتی تبلیغات برای مقاصد گردشگری این کشور می کند…

خبرگزاری میراث فرهنگی_ گردشگری_ میترا اسدنیا_ مقامات گردشگری مالزی با اختصاص سرمایه گذاری های ویژه در زمینه تبلیغات اینترنتی، باهمکاری موسسات بزرگ الکترونیکی نظیر یاهو و MSN ، روش های آن لاین را جایگزین روش های سنتی تبلیغات توریسم می کنند.
به گزارش خبرگزاری ملی مالزی؛ اردوی تبلیغات آن لاین مالزی که از ماه جاری آغاز می شود تا دسامبر 2008ادامه دارد. این برنامه وسیع تبلیغاتی با همکاری وزارت توریسم مالزی با یاهو و MSN   با هدف جلب بازارهای ویژه در منطقه هندو اقیانوسیه صورت می گیرد.
هدف وزارت توریسم مالزی از این قرارداد، ارتقای توریسم مالزی به عنوان یک مقصدبرتر توریسم جهانی در بازار گردشگری منطقه است.
به گفته «داتوک سری آزالیا عثمان» وزیر گردشگری مالزی با توجه به اینکه اینترنت از نظر بیشتر مسافران و توریست های خارجی، رسانه ای برتر تلقی می شود و بر دیگر رسانه ها ارجحیت دارد، این کشور نیز در نظر دارد تبلیغات آن لاین در توریسم این کشور را توسعه دهد به نحوی که مسافران بالقوه بیشتری را به سوی مالزی جلب کند و مسافران منطقه مالزی را به عنوان یک مقصد مطلوب گردشگری بر سایر رقبا ترجیح دهند.
وی یادآور شد:« سال گذشته ما تقریبا بیش از 200 میلیون رینگیت(واحد پول مالزی) صرف تهیه انواع بیل بورد ها، مجلات، روزنامه ها و نیز تبلیغات رادیو و تلوزیونی در سراسر جهان کردیم اما برای سال آینده مقداری از بودجه تبلیغاتی خود رابه تبلیغات اینترنتی اختصاص داده ایم.»
وی در مراسم راه اندازی اردوی تبلیغات آن لاین توریسم مالزی اظهار داشت:« این روش بسیار ارزانتر از روش های محافظه کارانه سنتی است زیرا دراین روش سرعت ارسال اخبار بیشتر است و درعین حال هر فرد می تواند اطلاعات بهتر و دقیق تری درباره هر مکان گردشگری بدست آورد.»
به گفته وی توریست های بالقوه با این روش به راحتی مالزی را خواهند دید و بلافاصله آنچه راکه باید درباره مالزی خواهند دانست و درخواهند یافت که مالزی هنوز هم کشوری آرام و امن است.
منتشر شده در بیا تو مالزی

همچنین ببینید

مالزی 61 ساله شد

بیا تو مالزی - مردم مالزی جمعه در حالی شصت و یکمین سالروز تولد این …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

هجده − 12 =

قالب