خانه / اخبار جهان / هنرمند چینی: “سارکو” مرا برای ازدوج انتخاب کن !

هنرمند چینی: “سارکو” مرا برای ازدوج انتخاب کن !

بیا تو مالزی -

 خبرگزاری انتخاب : یک روزنامه انگلیسی امروز فاش ساخت که یک هنرمند معروف چینی به رئیس جمهور فرانسه پیشنهاد ازدواج داده است.به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری انتخاب به نقل از تایمز، یک خواننده و نویسنده مشهور چینی دیروز به نیکلای سارکوزی که به اعتقاد نویسنده طناز این روزنامه واجد شرایط ترین مرد مجرد در فرانسه است، ابراز علاقه کرده و به وی پیشنهاد ازدواج داده است…

خبرگزاری انتخاب : یک روزنامه انگلیسی امروز فاش ساخت که یک خواننده معروف چینی به رئیس جمهور فرانسه پیشنهاد ازدواج داده است.

به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری انتخاب به نقل از تایمز، یک خواننده و نویسنده مشهور چینی دیروز به نیکلای سارکوزی که به اعتقاد نویسنده طناز این روزنامه واجد شرایط ترین مرد مجرد در فرانسه است، ابراز علاقه کرده و به وی پیشنهاد ازدواج داده است.

این هنرمند چینی که نام اش یانگ ارچ "نامو" است در یک نوار ویدئویی که از رسانه های فرانسه نیز پخش شد،به زبان انگلیسی گفت" من می خواهم به رئیس جمهور فرانسه بگویم؛مرا انتخاب کن! من یک همسر عالی برای شما خواهم بود و شما را دوست خواهم داشت."

وی در یک نوار ویدئویی که در یک پایگاه خبری چینی که تحت مالکیت شرکتی فرانسوی است، گفت:"از مدتها قبل"سارکو" را دوست داشته ام. می دانم او همسری داشت که اصلا به او کمک نکرد و فکر می کنم من برای او بسیار مناسب ترم! او به ویژه به دختری مثل من نیازدارد که همراه او باشد و با او رابطه خوبی داشته باشد."

یانگ که 41 سال دارد و به نام "نامو" معروف است. او یک چهره سرشناس تلویزیونی و یک مدل سابق است. و یکی از کتابهایش در خصوص رشد کردن در اقلیت زن سالار "موسو" در هیمالیا در فهرست روزنامه نیویورک تایمز از پرفروش ترین کتابهای سال 2003 میلادی قرارگرفت.

بر پایه این گزارش به نقل از تایمز،کاخ الیزه درباره این پیشنهاد هنرمند چینی هنوز اظهار نظر نکرده است.

منتشر شده در بیا تو مالزی

همچنین ببینید

ترامپ پرداخت حق السکوت به بازیگر پورن از محل بودجه انتخابات را رد کرد

بیا تو مالزی - دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا، پرداخت حق السکوت به استورمی دانیلز، …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بیست − 1 =

قالب