سه شنبه , 12 فروردین 1399
خانه / اخبار مالزی / واکنش رسمی به خبر مشکوک روزنامه استار

واکنش رسمی به خبر مشکوک روزنامه استار

بیا تو مالزی - مشخص نیست این نوع تبلیغات با چه انگیزه ای علیه ایرانیان مطرح می شود.

روزنامه دیلی استار مالزی جزئیات جدیدی از بازداشت سه تبعه ایرانی در فرودگاه مالزی را افشا کرد.

این روزنامه در گزارش خود به نقل از رئیس پلیس فرودگاه بین المللی کوالالامپور نوشت دستگیر شدگان که دو ورزشکار و یک مسول حراست سازمان تربیت بدنی ایران هستند ، به دلیل رفتارهای مشکوک شان در فرودگاه مورد بررسی بدنی قرار گرفتند و مشخص شد حامل ماده مخدره شیشه هستند. عبدالرزاق ، مسول پلیس فرودگاه در این باره گفت:«این سه در زمان بازداشت غیر از ساک ها و تلفن های همراه شان ، یک میلیون و صد هزار رینگیت و 77 هزار تومان پول ایرانی به همراه داشتند.»

او درباره بازداشت شدگان گفت:« یک مرد 36 ساله که خود را پلیس ورزش ایران( مامور حراست ) معرفی کرده به همراه دو ورزشکار 25 و 26 ساله که یکی از آنها والیبالیست و دیگری رزمی کار است ، بازداشت شده اند. در مجموع از ساک های این سه نفر میزان 4 کیلو گرم « متافتامین / شیشه» کشف شده است. »

این پلیس مالزیایی همچنین گفت:« درحالی بازداشت شدگان خود را ورزشکار و اعضای تیمی از ایران معرفی کرده اند که در سه روز گذشته هیچ تورنمنت بین المللی در کوالالامپور برگزار نشده است. »

انتشار این خبر بل از هر چیز سبب شد تا فدراسیون والیبال دستگیری ورزشکارانش را خارج از ایران تکذیب کند . ورزش های رزمی هم اما این قدر سبک های گوناگون دارند که کشف نام و هویت جوان مورد اشاره خبرگزاری مالزیایی امکان پذیر نیست اما درباره مسول حراست سازمان ورزش وقتی خبرآنلاین با رئیس حراست سازمان مطرح می کند ، او که از شنیدن این خبر متعجب شده با قاطعیت می گوید:« هیچ یک از کادر اصلی ما به مالزی مامور نشده اند. » 

او با تاکید بر پیگیری فوری این خبر می گوید:« ما تقریبا مطمئن هستیم که هیچ یک از همکاران مان چنین تخلفی را مرتکب نمی شوند اما برای پی بردن به جزئیات بیشتر این خبر ، پیگیری های مان را از همه ماموران حراست سازمان در بخش های مختلف فدراسیون ها و هیات های استانی آغاز می کنیم تا در سریع ترین زمان ممکن به ابهامات پاسخ دهیم.»

 

منبع : وب سایت ایران مالزی

منتشر شده در بیا تو مالزی

همچنین ببینید

نایب قهرمانی تنیسور نوجوان ایرانی در آسیا

بیا تو مالزی - به گزارش خبرگزاری صدا و سیما به نقل از روابط عمومی …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

قالب