دوشنبه , 31 شهریور 1399
خانه / اخبار مالزی / وب نگارهای ناشی در مالزی

وب نگارهای ناشی در مالزی

بیا تو مالزی -

چند وقتی است بعضی از این شرکت‌های  مدعی در دنیای وب برای خود دکان و دستکی راه انداخته اند و دنیای رسانه را با قهوه خانه "یار ممد" اشتباه گرفته اند…آنها که خود را مدعی دانش وب می دانند با درج  اخبار مضحک خود اسباب خنده همگان را فراهم  آورده  و در عین نادانی , مبلغ  شرکتهای دیگر شده اند. جای تاسف دارد که در این میان  یک وب سایت بی محتوی نیز اقدام به معرفی شرکت ARS Network (M) SDN BHD نموده آن هم به طرزی بسیار  ناشیانه بدون دانستن مفاهیم و ترمینولوژی دنیای وب. در همین راستا لازم می‌داند آموزشهایی برای ایشان درج نماییم تا بیش از این دست مایه آبروریزی خود را برای دیگران فراهم نسازند.

دوست عزیز ( مدیر شرکت )

اکنون که دارم این پیام را برای شما می نگارم فقط بنا به  اصرار دوستان است چراکه هرگز وقت گرانمایه خود را به رایگان  در اختیار شاگردان بی استعدادی همچون شما نمی گذارم. لیکن مطمئن باشید هزینه این جلسه آموزش تمام و کمال از جانب دوستان پرداخت شده است (فقط بمدت  5 دقیقه). لذا این فرصت را غنیمت شمار و خارج از هر منیت و غرض ورزی به آموزشهای اینجانب گوش فراده:

اول اینکه زین پس در هیچ زمان , دیگر این قبیل سخنان نسنجیده را به زبان نیاور که :  "های! دامنه‌های وب سایت‌ها ی … به نام این شخص است" بدان که شرکت  ARS نه تنها ثبت کننده دامنه این چند وب سایت است  بلکه تا امروز بیش از 2500 وب سایت در دنیای وب توسط  این شرکت ثبت و راه اندازی شده است. همانطوریکه  در صفحه مشخصات ثبت تمام دامنه ها به چشم می خورد نوشته شده :" Registration Service Provided By: ARS NETWORK SDN. BHD" که نشان از آن دارد ما یک شرکت ثبت کننده دامنه هستیم و از آنجاییکه می دانم سطح درک زبان انگلیسی شما پایین می باشد ( با توجه به ترجمه های ضعیف روی سایت مربوطه ) بهتر است که معنی کامل این جمله را از دیگران جویا شوید، که منهم سهمی دربالابردن سطح درک علمی شما داشته باشم  .

از این به بعد هم هر وب سایتی را که ورق زدی بد نیست به پایین آن نیز نگاهی بیاندازی تا  متوجه شوی قضیه خیلی  ساده تر از اینهاست. چون به وضوح نام شرکت در پایین هر صفحه دیده می‌شود. مثال شما نقل این است که بگویی چرا کمپانی بنز اسمش برروی خودروهایش است (خنده دار نیست؟) این سایتها هم همه تحت ساپورت 24 ساعته تیم ARS  هستند برای همین هم اسم شرکت در پایین هر صفحه قرار دارد تا مراجعین بدانند که  سازنده و پشتیبان سایت  کیست.

راستی، از آنجا که دیدم  در این زمینه بسیار ضعیف عمل کردی  پیشنهاد می کنم اولا)  از آخرین پروموشن ما استفاده کنی و برای خود با قیمتی بسیار نازل فقط 2500 رینگت یک وب سایت خوب و سالم با سیستم امنیتی بسیار قوی و ساپورت 24 ساعته تهیه کنی.

دوم) اینکه مخاطب  را درست و کامل معرفی کن یعنی بگو شرکت ARS Network Sdn Bhd و یا ARSgroup با 13 سال سابقه خدمات web hosting و پشتیبانی سیستمهای شبکه داخلی و برون مرزی و…
سوم ) لینک سایت ما رو برای دوستانت بگذار(www.arsgroupco.com) و یا (http://domains.arsgroupco.com ) که در این صورت بابت هر مشتری  پورسانت قابل توجهی به شما پرداخت می‌شود که البته مطمئناً از درآمد ناچیز بازاریابی برای mm2 و گرفتن پذیرش  برای این و آن بیشتر خواهد بود. ویا حتی بخشی از این پول را برای کلاس خط اختصاص بده یا یک پذیرش برای خود بگیر و درست را با جدیت بیشتر ادامه بده.

و کلام آخر اینکه :  وقت کلاس به پایان رسید و من باید برم سراغ کارهایم. درس هایت را خوب بخوان و کمتر بازی گوشی کن.        

مکتوب شده در بخش روابط عمومی گروه ARS 

منتشر شده در بیا تو مالزی

همچنین ببینید

نایب قهرمانی تنیسور نوجوان ایرانی در آسیا

بیا تو مالزی - به گزارش خبرگزاری صدا و سیما به نقل از روابط عمومی …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

قالب