خانه / اخبار مالزی / وزارت خارجه مالزی: ایران نسخه ای از بسته پیشنهادی خود را در اختیار ما قرار داده است

وزارت خارجه مالزی: ایران نسخه ای از بسته پیشنهادی خود را در اختیار ما قرار داده است

بیا تو مالزی - وزارت امور خارجه مالزی روز دوشنبه اعلام کرد که جمهوری اسلامی ایران نسخه ای از بسته پیشنهادی خود به غرب را برای بررسی در اختیار این کشور قرار داده است.

به گزارش ایرنا از مالزی به نقل از پایگاه اطلاع رسانی وزارت امور خارجه مالزی، مهدی خندق آبادی سفیر ایران در این کشور در دیدار با “لی چی لونگ” معاون وزیر خارجه مالزی نسخه ای از بسته پیشنهادی ایران به گروه 1 + 5 را در اختیار دولت مالزی قرار داده است.
بر اساس این گزارش، معاون وزیر خارجه مالزی در ایران دیدار بر روابط خوب بین دو کشور در زمینه های مختلف تاکید کرد. لی چی لونگ همچنین از تمایل زیاد دو کشور برای گسترش روابط دوجانبه در تمامی زمینه های همکاری و در جهت سود دوجانبه خبر داد.
خندق آبادی سفیر ایران در مالزی نیز ضمن تشریح اهداف و برنامه های صلح آمیز هسته ای جمهوری اسلامی ایران، سطح روابط دو کشور ایران و مالزی در تمامی زمینه ها از جمله تجارت و سرمایه گذاری، بانکداری، آموزش و توریسم که در سال های اخیر رشد قابل توجه داشته اند را قابل تحسین خواند.
بر اساس این گزارش، سفیر ایران و معاون وزیر خارجه مالزی در این دیدار در زمینه موضوعات مختلف مورد علاقه دو کشور از جمله مسائل مهم منطقه ای و بین المللی نیز گفتگو و تبادل نظر داشته اند.

منتشر شده در بیا تو مالزی

همچنین ببینید

مالزی 61 ساله شد

بیا تو مالزی - مردم مالزی جمعه در حالی شصت و یکمین سالروز تولد این …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

یک × یک =

قالب