پنج شنبه , 30 خرداد 1398
خانه / اخبار مالزی / وزیر مالزیایی: ادعاهای انور ابراهیم درخصوص به دست گرفتن قدرت ، جدی نیست

وزیر مالزیایی: ادعاهای انور ابراهیم درخصوص به دست گرفتن قدرت ، جدی نیست

بیا تو مالزی -

وزیر تجارت بین الملل مالزی به سرمایه گذاران خارجی اطمینان داد که ادعاهای انور ابراهیم در زمینه به دست گرفتن قدرت در ماه سپتامبر سال جاری جدی نیست…به گزارش روز چهارشنبه خبرگزاری رسمی مالزی (برناما) ، محی الدین در دیدار با تجار و بازرگانان سنگاپوری افزود : احتمال بدست گرفتن قدرت توسط انور ابراهیم بطور کلی بعید و غیرممکن است.

وزیر تجارت بین الملل مالزی گفت : مهمترین سوال این است که انور ابراهیم به تنهایی چطور می تواند در این کشور دولت تشکیل دهد در حالی که هیچ یک از نمایندگان ائتلاف حزبی حاکم بر این کشور از این حزب خارج نشده و همچنان به دولت فعلی پایبند هستند.

محی الدین افزود : این تنها یک بلوف سیاسی است زیرا مردم در انتخابات اخیر تصمیم خود را گرفته اند و امکان چنین چیزی محال است.

به گفته وی ، اگر انور قصد تشکیل دولت فدرال را دارد باید تا انتخابات عمومی دور بعد صبر کند و علاوه بر آن تلاش کند تا اکثریت پارلمان را نیز بدست آورد.

وزیر تجارت بین الملل مالزی روز گذشته (سه شنبه) برای شرکت در سمینار یکروزه فرصتهای سرمایه گذاری در مالزی به سنگاپور سفر کرده بود.

به گزارش ایرنا ، انور ابراهیم رهبر ائتلاف اپوزیسیون مالزی پیش از این ادعا کرده بود که وی تا 16 سپتامبر (26 شهریور) دولت جدید فدرال این کشور را تشکیل خواهد داد.

انور ابراهیم در در زمان حاضر در انتخابات میاندوره ای پارلمان مالزی که قرار است در روز 26 ماه اوت برگزار شود ، از حوزه انتخابیه پرماتانگ پواه نامزد شده است.

براساس گمانه زنیهای موجود در محافل سیاسی و رسانه ای مالزی ، انور ابراهیم بیشترین شانس برای پیروزی در این حوزه را داراست.

منتشر شده در بیا تو مالزی

همچنین ببینید

مالزی 61 ساله شد

بیا تو مالزی - مردم مالزی جمعه در حالی شصت و یکمین سالروز تولد این …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سه × 2 =

قالب