خانه / اخبار مالزی / پیروزی حزب اسلامگرای پاس در انتخابات میان دوره ای مالزی

پیروزی حزب اسلامگرای پاس در انتخابات میان دوره ای مالزی

بیا تو مالزی -

با پیروزی نامزد حزب اسلامگرای پاس در انتخابات میان دوره ای پارلمان مالزی در حوزه کوالا ترنگانو، یک نماینده اپوزیسیون به جمع مخالفان حزب حاکم در پارلمان این کشور اضافه شد…به گزارش روز دوشنبه خبرگزاری رسمی مالزی (برناما)، محمد عبدالوحید نامزد حزب اسلامگرای پاس در انتخابات میاندوره ای روز شنبه گذشته در حوزه انتخابیه کوالاترنگانو توانست از وان احمد فرید، رقیب سرسخت خود از حزب حاکم این کشور پیشی گیرد.

بنا به این گزارش و براساس نتایج نهایی بدست آمده از شمارش آرای این حوزه انتخابیه، محمد عبدالوحید تعداد 32هزار و 883 رأی بدست آورد و این در حالی است که وان احمد فرید، رقیب وی از ائتلاف باریسان نشنال نیز 30 هزار و 252 رأی را از آن خود کرده است.

حزب پاس از جمله احزاب مخالف دولت مالزی است که در پارلمان این کشور به همراه حزب پ.ک.ار و حزب داپ و تحت رهبری انور ابراهیم، ائتلاف اپوزیسیون را تشکیل داده است.

در همین حال، نخست وزیر مالزی با صدور بیانیه ای خاطر نشان ساخت که ائتلاف حاکم بر این کشور نتایج انتخابات میان دوره ای کوالاترنگانورا می پذیرد.

عبدالله احمد بداوی با اشاره به این که پیروزی نامزد حزب پاس، نتیجه انتخاب مردم بوده، همچنین خاطرنشان ساخته است که دولت وی همچنان به خدمت رسانی به مردم کوالا ترنگانو طبق وعده های قبلی خود ادامه خواهد داد.

منتشر شده در بیا تو مالزی

همچنین ببینید

نایب قهرمانی تنیسور نوجوان ایرانی در آسیا

بیا تو مالزی - به گزارش خبرگزاری صدا و سیما به نقل از روابط عمومی …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

قالب