سه شنبه , 6 خرداد 1399
خانه / اخبار مالزی / چالش های دولت مالزی و مخالفان

چالش های دولت مالزی و مخالفان

بیا تو مالزی -

ماهاتیر محمد هشدار داد: تداوم اعتراضات خیابانی مخالفان دولت مالزی…

“ماهاتیر محمد” نخست وزیر اسبق مالزی نسبت به تداوم اعتراضات خیابانی از سوی مخالفان دولت برای پیروز شدن در انتخابات سراسری آینده در مالزی هشدار داد.

 به نقل از وبلاگ شخصی ماهاتیر محمد، وی  با بیان اینکه مخالفان دولت می دانند مانند گذشته از طریق روشهای دموکراتیک نمی توانند در انتخابات پیروز شوند، متوسل به تظاهرات خشونت آمیز می شوند.

وی دستاورد ائتلاف حاکم در مالزی (باریسان نشنال) را توسعه و رفاه برای مردم این کشور دانست و تاکید کرد: بیشتر مالزیایی ها و تحلیلگران خارجی ناظر بر انتخابات بر این باور هستند که ائتلاف حاکم برنده قطعی انتخابات پیش رو خواهد بود و مخالفان دولت بهتر از همه این حقیقت را می دانند.

ماهاتیر ادامه داد: تمام تلاش مخالفان دولت ارایه چهره ای منفی از دولت مالزی در رسانه ها بوده و با تداوم تظاهرات خشونت بار خیابانی علاوه بر تخریب وجهه دولت، مخالفان آمادگی خود را برای آشوب و تظاهرات خیابانی و اعتراض به نتایج انتخابات حفظ می کنند.

نخست وزیر اسبق مالزی تداوم اعتراضات خیابانی مخالفان دولت را تهدیدی برای ثبات، رشد و توسعه این کشور دانست و گفت: در صورت موفقیت مخالفان دولت مالزی در اجرای برنامه های غیردموکراتیک خود، دموکراسی در این کشور نابود شده و مالزی به کشوری فقیر تبدیل خواهد شد. 

 

منبع:خبرگزاری مهر
 

منتشر شده در بیا تو مالزی

همچنین ببینید

نایب قهرمانی تنیسور نوجوان ایرانی در آسیا

بیا تو مالزی - به گزارش خبرگزاری صدا و سیما به نقل از روابط عمومی …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

قالب