خانه / اخبار مالزی / چه قدر به تاکسی های مالزی می توان اعتماد کرد

چه قدر به تاکسی های مالزی می توان اعتماد کرد

بیا تو مالزی -

یک سری از وقایع باعث شد که راننده تاکسی۳۰ ساله قاتل د ستگیر شود…

در ایران جواز تاکسی به کسی داده می شود که متاهل باشد شغل دیگری نداشته باشد و بعد تحقیق محلی می کنند و با گرفتن آدرس منزل و سو سابقه و عدم اعتیاد و معرف … به او تاکسی می دهند بنابراین کمتر اتفاق می افتد تاکسی نارنجی (در تهران) دست از پا خطا کند معمولا اتفاقات جنایی توسط مسافر کشان پلاک سفید اتفاق می افتد. اما آیا در مالزی هم همینطور است؟

 

چند روز پیش که دوستی ادعا کرده بود وسایلش را تاکسی سرقت کرده است خود من اولین کسی بودم که به صحت حرف نامبرده تردید کردم اما بنابه گزارش پلیس مالزی درج در روزنامه استار امروز یک راننده تاکسی سبز رنگ رسمی شرکتی که یک مسافر زن داشت برای سرقت پولهایش به قصد قتل او را با چاقو زد.
 

یک سری از وقایع باعث شد که راننده تاکسی۳۰ ساله قاتل د ستگیر شود. لی زن ۳۳ ساله ای که مسافر این تاکسی بود از منزل خود به مقصد مرکز کولالا مپور خیان سلطان اسماییل تاکسی را کرایه کرد ولی در بین راه تاکسی مسیر خودر را عوض کرد و مسافر با احساس خطر به شوهر خود زنگ زد و شماره تاکسی را به او گفت ولی جلوتر راننده اورا با ضربات چاقو به قصد قتل زد و از ماشین بیرون انداخت. تحقیقات بعدی نشان داد که راننده تاکسی  پلاک جعلی بر روی تاکسی خود بسته است.  متهم پس از قتل در کجنگ با موتور سواری تصادف کرد که موتور سوار لکه های خون را در صندلی دید و به او شک کرد قاتل از صحنه فرار کرد ولی توسط عابرین دستگیر وبه باد کتک گرفته شد.

او که به شدت از مردم کتک خورده بود فریاد زد "saya bunuh satu orang sahaja ”. یعنی من فقط یک نفر را کشته ام. منبع خبر

منبع : وبلاگ مهندس جوان

منتشر شده در بیا تو مالزی

همچنین ببینید

نایب قهرمانی تنیسور نوجوان ایرانی در آسیا

بیا تو مالزی - به گزارش خبرگزاری صدا و سیما به نقل از روابط عمومی …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

قالب