شنبه , 9 فروردین 1399
خانه / اخبار ایران / کارشناسان کنفدراسیون فوتبال آسیا به ایران سفر می کنند

کارشناسان کنفدراسیون فوتبال آسیا به ایران سفر می کنند

بیا تو مالزی - مسئولان بخش رسانه ای «ای.اف.سی» در واکنش به پیگیری روزهای گذشته ایرنا در مالزی روز دوشنبه در پاسخی مکتوب اعلام کردند: یک گروه از مسئولان این سازمان برای «نظارت بر روند صدور مجوز برای باشگاه‌های آسیایی» به ایران سفر می‌کنند.

این مسئولان ‘ای.اف.سی’ همچنین بدون ذکر جزئیات بیشتر، از پاسخ گویی به سؤال ایرنا مبنی بر احتمال کاهش سهمیه‌های ایران در لیگ قهرمانان آسیا نیز خودداری کردند.

پیش از این برخی از منابع خبری در گزارشی احتمال دادند که بازرسان کنفدراسیون فوتبال آسیا هفته آینده، برای بررسی صحت مدارک باشگاه‌های ایرانی به ویژه شرکت کنندگان در لیگ قهرمانان آسیا، به ایران سفر خواهند کرد.

مسئول کمیته حرفه ای سازی سازمان لیگ ایران نیز اظهار کرده بود که مسئولان ممیزی «ای.اف.سی» به ایران می‌آیند تا در کنار بررسی مسائل مالی، موارد متعددی از جمله طرح های توسعه جوانان و مسائل زیر ساختی را نیز مورد تأیید قرار دهند.

باشگاه‌های ایرانی پیشتر مدارک لازم را برای کنفدراسیون فوتبال آسیا ارسال کرده بودند که تأیید آن در این سفر انجام خواهد شد.

همچنین مشخص نیست که در صورت آماده نبودن مدارک باشگاه‌های ورزشی، تعداد سهمیه‌های ایران در لیگ قهرمانان آسیا کاسته می شود و یا تیم‌هایی که دراین زمینه آماده نیستند از دور مسابقات حذف می شوند.

تیم‌های فوتبال ذوب آهن اصفهان، استقلال، پرسپولیس و تراکتورسازی تبریز از ایران در فصل 2018 رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا شرکت کرده اند که استقلال، پرسپولیس و ذوب آهن توانستند از مرحله گروهی به دور حذفی این رقابت‌ها راه پیدا کنند./ایرنا

منتشر شده در بیا تو مالزی

همچنین ببینید

مسابقات تیراندازی آسیا | نخستین سهمیه المپیک اندونزی با مربی ایرانی

بیا تو مالزی - مسابقات تیراندازی قهرمانی آسیا و کسب سهمیه المپیک از امروز سه‌شنبه …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

قالب