دوشنبه , 6 خرداد 1398
خانه / اخبار جهان / کارگردان فیلم توهین آمیر “بیگناهی مسلمانان” کیست

کارگردان فیلم توهین آمیر “بیگناهی مسلمانان” کیست

بیا تو مالزی - در هفته ای که گذشت یکی از مهم ترین معضلات جهانی نمایش فیلم توهین آمیز “محمد” بود که باعث کشته شدن سفیر و سه تن از کارمندان سفارت آمریکا در لیبی شد.

 

آن چه در روزهای اخیر در کنار ناآرام های حاصله از خشم مسلمان جهان مد نظر بوده، هویت کارگردان و تهیه کننده این فیلم است.

خبرگزاری مهر دیروز پس از انتشار خبر دستگیری “سام باسیل” کارگردان این فیلم نوشت: “در پی انتشار خبر بازجویی از سازنده فیلم توهین کننده به پیامبر اسلام (ص)موسوم به “سام باسیل” پلیس آمریکا اعلام کرد وی بازداشت نشده و تنها برای پاره ای توضیحات فراخوانده شده است.”

پلیس تاکید کرد نام اصلی این فرد ” نیکلا باسلی ناکولا” است. وی که 55 سال سن دارد، متولد مصر بوده و در کالیفرنیا آمریکا زندگی می کند.

سایت خبری دیلی میل درباره وی نوشت، پلیس فدرال آمریکا «اف.بی.آی» در حال بازجویی از این شخص که قبلا معامله‌گر مواد مخدر بوده و با داشتن سابقه کیفری چند سالی رو در زندان گذرانده، می باشد.

از دیگر افرادی با زبانه کشیدن خشم مسلمانان جانش در خطر قرار گرفته بازیگر نقش زن این فیلم است. در خبر سایت دیلی میل آمده آنا گرجی 21 ساله از طرف کارگردان فریفته شده است.

وی در مصاحبه اش به خبرنگاران گفت:” نیکلا ما را فریب داده. در فیلمی که من بازی کردم، نام شخصیت اصلی جورج بود و نیکلا پس از پایان فیلم برداری نام وی را به محمد تغییر داد.”

وی که از خشم مسلمانان د رخاورمیانه بسیار نگران است، از بیم جان خود را در خانه حبس کرده است.

منبع : توریست

منتشر شده در بیا تو مالزی

همچنین ببینید

ترامپ پرداخت حق السکوت به بازیگر پورن از محل بودجه انتخابات را رد کرد

بیا تو مالزی - دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا، پرداخت حق السکوت به استورمی دانیلز، …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

4 × چهار =

قالب