خانه / اخبار جهان / کریسمس خونین چگونه رقم خورد؟

کریسمس خونین چگونه رقم خورد؟

بیا تو مالزی -

خانواده قربانیان از جزئیات قتل‌عام هولناك در آمریكا می گویند…

با گذشت یک هفته از جنایت هولناک مرد ایرانی در شب کریسمس، خانواده قربانیان در گفت‌وگو با همشهری جزئیات تازه‌ای از این حادثه هولناک را بیان کردند.

کریسمس خونین چگونه رقم خورد؟

صبح یکشنبه هفته گذشته، ماموران پلیس شهر گریپ‌واین، در ایالت تگزاس آمریکا تماس مشکوکی دریافت کردند و راهی آپارتمانی شدند که تماس مشکوک از آنجا برقرار شده بود. ماموران هرچه زنگ آپارتمان را زدند، کسی جوابی نداد و به همین دلیل با شکستن در آپارتمان وارد آنجا شدند. آنها به محض ورود به اتاق نشیمن، با اجساد غرق خون 4 زن و 3‌مرد روبه‌رو شدند که به ضرب گلوله از پای درآمده بودند. بررسی‌های اولیه نشان می‌داد که قربانیان هنگام باز کردن هدایای کریسمس کشته شده‌اند و قاتل کسی نیست جز مردی که لباس بابانوئل به تن داشته و وارد میهمانی شده است. این مرد با استفاده از 2‌تپانچه که زیر لباسش پنهان کرده‌بود، ساکنان خانه را به قتل رسانده و سپس با شلیک گلوله به سرش، خودکشی کرده بود. وقتی خبر این جنایت هولناک به رسانه‌ها رسید، جزئیات تازه‌ای از حادثه فاش شد. بررسی‌های پلیس حاکی از آن بود که تمامی مقتولان ایرانی بوده و با هم نسبت فامیلی داشته‌اند. قاتل نیز فردی به اسم عزیز بوده که دست به این جنایت زده بود. اما عزیزچه کسی بود و چرا دست به چنین جنایتی زده بود؟

برای یافتن پاسخ این سؤال راهی شهرستان شهرضا در استان اصفهان شدیم. جایی که اقوام و بستگان قربانیان در آنجا زندگی می‌کنند و این روزها در حال برگزاری مراسم عزاداری برای اقوامشان هستند.
یکی از بستگان قربانیان در گفت‌وگو با همشهری می‌گوید: کسانی که در این حادثه کشته شدند، همه با هم فامیل بودند. یکی از آنها محمدحسین بود که همراه همسر و تنها دخترش در این حادثه به قتل رسیدند. محمد حسین 30‌سال پیش، پس از اینکه لیسانس زبان گرفت و با دخترخاله‌‌اش به نام زهره ازدواج کرد، راهی آمریکا شد. او در شهر گریپ‌واین ساکن شد و سال‌ها بعد توانست یک مزرعه و یک مجموعه تفریحی در آنجا خریداری کند. مدتی پس از مهاجرت محمدحسین به آمریکا، باجناق او به اسم عزیز (عامل جنایت) نیز همراه همسرش راهی آنجا شدند و محمدحسین به آنها کمک کرد که زندگی تازه‌ای را در آمریکا آغاز کنند.

او ادامه می‌دهد: عزیز که در این سال‌ها در کار ساخت و ساز آپارتمان بود، مدتی قبل ورشکست شد و با همسرش به نام نسرین اختلاف پیدا کرد. این اختلاف باعث شد که آنها فروردین امسال از هم جدا شوند. وضع مالی عزیز اصلا خوب نبود و او در آپارتمانی که محمدحسین برایش تهیه کرده بود، زندگی می‌کرد تا اینکه شب کریسمس، محمدحسین در مجموعه تفریحی خود مراسمی برگزار کرد که علاوه بر اقوام و خانواده‌اش، تعدادی از مردم شهر نیز در آنجا حضور داشتند. قرار بود صبح روز بعد، یعنی یکشنبه، با پایان یافتن این جشن، همگی برای خوردن صبحانه به خانه نسرین (همسر عزیز) بروند. عزیز هم به خاطر اینکه تنها نباشد، در این میهمانی خانوادگی دعوت بود و آن روز لباس بابانوئل به تن کرده بود.

چند ساعت بعد در حالی که محمدحسین به همراه همسر و تنها دخترش به خانه نسرین رفته بودند، باز کردن هدایا شروع شد اما در همین هنگام عزیز که در خانه حضور داشت و 2 قبضه تپانچه زیر لباسش مخفی کرده بود، شروع به تیراندازی کرد. او ابتدا همسر سابقش را به همراه دختر و پسر 19 و 15 ساله‌‌اش به قتل رساند و بعد به محمدحسین و همسر و دختر 19‌ساله او که دانشجوی پزشکی بود شلیک کرد. او پس از به قتل رساندن 6 نفر، گوشی تلفن را برداشت و با پلیس تماس گرفت اما پشت گوشی چیزی نگفت. سپس با شلیک یک گلوله به سرش به زندگی خود نیز پایان داد. وی می‌گوید: وقتی پلیس تگزاس از این جنایت با خبر شد، با یکی از اقوام ما تماس گرفت و به این ترتیب بود که ما از مرگ پسرخاله‌ام محمدحسین و بقیه بستگانمان باخبر شدیم. حالا هم با اینکه اجساد قربانیان در محل زندگی‌شان دفن شده اما در حال برگزاری مراسم ختم برای آنها هستیم.

 

منبع:همشهری آنلاین

 

منتشر شده در بیا تو مالزی

همچنین ببینید

ترامپ پرداخت حق السکوت به بازیگر پورن از محل بودجه انتخابات را رد کرد

بیا تو مالزی - دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا، پرداخت حق السکوت به استورمی دانیلز، …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

16 − 12 =

قالب