پنج شنبه , 30 خرداد 1398
خانه / اخبار ایران / کلیه پروازهای مالزی در فرودگاه امام به زمین خواهد نشست

کلیه پروازهای مالزی در فرودگاه امام به زمین خواهد نشست

بیا تو مالزی -

 از شش آبان (28 اكتبر) در یك روند چند روزه تمام پروازهای خارجی به فرودگاه بین‌الملل امام منتقل خواهد شد. از شش آبان (28 اكتبر) در یك روند چند روزه تمام پروازهای خارجی به فرودگاه بین‌الملل امام منتقل خواهد شد.

یك مقام مسوول در فرودگاه‌ها در گفت‌وگو با خبرگزاری ایسنا، اضافه كرد: شركت فرودگاه‌ها چند روز دیگر اطلاعیه‌ای را در خصوص مراحل و چگونگی انتقال پروازها، منتشر خواهد كرد.

همچنین به گفته یكی دیگر از مدیران صنعت هوایی، مذاكراتی با مدیران ایرلاین‌های خارجی در حال انجام است و پس از آن، در اطلاعیه‌ای نام شركت‌های هواپیمایی و روزهای انتقال پروازها اعلام خواهد شد.

وی تصریح كرد: هماهنگی با سازمان‌های مختلف در حال انجام است تا پس از چندین بار تعویق، انتقال پروازها در زمان یاد شده به طور قطعی انجام شود.

مدیر یكی از ایرلاین‌های خارجی فعال در ایران هم گفت كه طبق برنامه اعلامی به آنها، این شركت از چهار نوامبر (13 آبان) موظف به انجام پروازهای خود در فرودگاه امام است.

گفتنی است از سال گذشته تاریخ‌های مختلفی برای انتقال پروازهای خارجی به فرودگاه امام اعلام شده بود كه به دلایل مختلف تاكنون تحقق نیافته است.

تراكم پروازها در مهرآباد، محدودیت فضا و ترمینال در این فرودگاه و نبود امكان توسعه آن، از جمله دلایل انتقال پروازهای خارجی به فرودگاه امام است.

منتشر شده در بیا تو مالزی

همچنین ببینید

برائت عجیب متهم فراری پرونده ثامن‌الحجج | مدیرعامل زندان می‌شود

بیا تو مالزی - مدیرعامل مؤسسه مالی و اعتباری ثامن الحجج بر اساس رأی دادگاه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

11 + 3 =

قالب