چهارشنبه , 2 مهر 1399
خانه / اخبار ایران / گردآوری آثار مكتوب ایرانیان مقیم خارج از كشور

گردآوری آثار مكتوب ایرانیان مقیم خارج از كشور

بیا تو مالزی -

سازمان اسناد و كتابخانه ملی ایران در نظر دارد براساس بخشی از وظایف مصوب خود در زمینه گردآوری آثار مكتوب منتشر شده توسط ایرانیان در نقاط مختلف دنیا، نسبت به گردآوری آثار مذكور اقدام كند…

مدیركل روابط عمومی و بین‌الملل سازمان اسناد و كتابخانه ملی ایران روز چهارشنبه در گفت وگو با خبرنگار فرهنگی ایرنا بااعلام این مطلب،افزود:
این سازمان از هموطنان مقیم خارج از كشور كه صاحب آثاری از قبیل كتاب، پایان‌نامه، مقاله، گزارش، نقد و غیره در زمینه مسائل گوناگون هستند، دعوت می‌كند، اصل یا كپی اثر خود را به صورت (دیجیتال و غیردیجیتال) به سازمان اسناد و كتابخانه ملی ایران ارسال كنند.

"حامد یاری" افزود: این اقدام به‌منظور فراهم ساختن بستر بهره‌برداری دانشجویان، اساتید، محققان و هموطنان گرامی در داخل و خارج از كشور از دستاوردهای علمی خود صورت می‌گیرد.

وی خاطرنشان كرد:هموطنان ما در خارج از كشور می‌توانند آثار خود را به نشانی تهران،بزرگراه شهید حقانی،بلوار كتابخانه ملی، كتابخانه ملی جمهوری اسلامی ایران، اداره كل امور بین‌الملل ارسال كنند.

یاری افزود: برای كسب هرگونه اطلاعات بیشتر در زمینه طرح فوق شماره تلفن‌های ‪ ۸۸۶۴۴۱۱۴‬و ‪ ۸۸۶۴۴۱۳۳‬و پست الكترونیك ‪ [email protected]‬پاسخگوی پرسش‌های هموطنان گرامی خواهد بود.

منتشر شده در بیا تو مالزی

همچنین ببینید

رییس‌جمهور: ایران برای گسترش روابط با مالزی آماده است

بیا تو مالزی - رئیس جمهور در دیدار “ماهاتیر محمد” نخست وزیر مالزی تاکید کرد …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

قالب