پنج شنبه , 1 اسفند 1398
خانه / اخبار مالزی / گزارش ایرنا از برخورد پلیس مالزی با تظاهرکنندگان معترض در این کشور

گزارش ایرنا از برخورد پلیس مالزی با تظاهرکنندگان معترض در این کشور

بیا تو مالزی - پایتخت مالزی امروز شاهد تظاهرات اعتراض آمیز جمع زیادی از مردم این کشور به اجرای قانون امنیت داخلی بود که در نهایت این تظاهرات اعتراض آمیز با برخورد پلیس این کشور به خشونت گرایید.

 

به گزارش خبرنگار ایرنا از کوالالامپور، پلیس مالزی در همان دقایق اولیه تظاهرات برای متفرق کردن تظاهرکنندگان معترض از گاز اشک آور و پاشیدن آب استفاده کرد.

به گزارش خبرنگار ما، به دنبال برگزاری این تظاهرات اعتراض آمیز که در میدان استقلال مالزی برگزار می شد، این میدان و خیابان های اطراف به شکلی نظامی درآمده و سرتاسر خیابان های منتهی به میدان استقلال از نیروهای پلیس و امنیتی مالزی پر شده بود.

در دقایق اولیه تجمع در میدان استقلال و به دنبال پرتاب گاز اشک آور تظاهرکنندگان از محل این میدان متفرق شده و به خیابان های اطراف پناه بردند.

میدان استقلال مالزی که همواره یکی از میادین شلوغ و پر از توریست این کشور محسوب می شود، امروز با فشار نیروهای امنیتی و پلیس خالی از جمعیت شده بود و فروشگاه های منطقه و دیگر امکان عمومی نیز به طور کلی به حالت تعطیل درآمده بود.

خیابان های منتهی به میدان استقلال از سوی پلیس مالزی بسته شده بود و این میدان و چند خیابان اطراف آن که همیشه مسیر اصلی رفت و آمد خودروها به نقاط مهم و مرکزی شهر کوالالامپور بود، امروز خالی از خودرو و مملو از خودروهای ضدشورش و نیروهای شورش این کشور بود.

به دلیل بسته شدن خیابان های منتهی به این میدان خیابان های دورتر از آن شاهد راهبندان شدید و ایجاد گره های کور ترافیکی بود به حدی که ترافیک تا محل برج های دوقلوی کوالالامپور نیز کشیده شده بود.

تا ساعت مخابره این خبر 18 به وقت محلی هنوز هم جمعی از معترضان در خیابان ها هستند و خودروهای پلیس ضدشورش مالزی در مقابل آنها صف کشیده اند و به طور مرتب اقدام به پرتاب گاز اشک آور می کنند.

 

منتشر شده در بیا تو مالزی

همچنین ببینید

نایب قهرمانی تنیسور نوجوان ایرانی در آسیا

بیا تو مالزی - به گزارش خبرگزاری صدا و سیما به نقل از روابط عمومی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

14 − 1 =

قالب