خانه / اخبار مالزی / گزارش سایت AFC از حضور خبرنگاران ورزشی ایران در كوالالامپور

گزارش سایت AFC از حضور خبرنگاران ورزشی ایران در كوالالامپور

بیا تو مالزی - به گزارش خبرگزاری فارس،‌ اعضای تیم فوتبال رسانه ورزش متشكل از خبرنگاران و عكاسان ورزشی روزنامه ها،‌ خبرگزاری ها و صدا و سیما با سفر به مالزی ضمن انجام 2 بازی دوستانه، از مقر كنفدراسیون فوتبال آسیا بازدید كردند.
سایت AFC در گزارشی در این خصوص نوشت: خبرنگاران ورزشی ایران با مربیگری رضا ترابیان بازیكن سابق پرسپولیس و تیم ملی ایران با نام رسانه ورزش به كوالالامپور آمده اند.

" رسانه ورزش" در دو بازی دوستانه در كوالالامپور مقابل تیم های انجمن فوتبال پتالینگ با نتیجه 4 بر 3 و برابر تیم منتخب كنفدراسیون فوتبال آسیا 4 بر یك برنده شد؛ اما اعضای تیم اعتقاد دارند كه تجربه این سفر و قرار گرفتن در شرایط بازی برایشان ارزش بیشتری داشته است.

اعضای تیم رسانه ورزش با حسن الصباح معاون دبیر كل كنفدراسیون فوتبال آسیا و مدیر بخش آموزش ملاقات داشتند و درباره بخش آموزش و وضعیت فوتبال آسیا تبادل نظر كردند.
آنهایی كه هر بار و بعد از هر انتقاد به بیگانگی با فوتبال حرفه ای متهم می شدند حالا استوك ها را به پا كرده اند، یك قدم جلوتر آمده اند و در شمایل یك تیم حرفه ای به مسافرت می روند و در داخل و خارج كشور گوشه های تازه ای از فوتبال را لمس می كنند.

تیم فوتبال رسانه ورزش نزدیك به یك سال پیش تشكیل شده و تاكنون با تیم های مختلفی بازی كرده است.

* در كنار دشمن

رضا ترابیان بازیكن سابق تیم ملی كه برای باشگاه های پرسپولیس، پاس و استاندارد لیژ بلژیك بازی كرده مربی تیم رسانه هاست.
او هم مثل بقیه در دوران بازیگری خود زیر تیغ رسانه ها بود؛ اما تفاوتش با بقیه این است كه حالا همان خبرنگاران منتقد را در دست خود گرفته است. به آنها فرمان می دهد و گاهی در تمرینات یا در طول مسابقه صدایش را بلند تر می كند و سرشان فریاد می كشد.

وی می گوید: روابط پیچیده ای نداریم و در كنار هم تیم خوبی هستیم. هم من به آنها احترام می گذارند و البته هم آنها شان مربی را حفظ می كنند.

ترابیان اضافه می كند: البته واقعیت این است كه روزنامه ها یا تلویزیون در ایران خیلی از فوتبال انتقاد می كنند؛ اما فكر می كنم اگر حرف ها سازنده و عادلانه باشد مشكلی نیست و بازیكنان فوتبال هم آنها را قبول می كنند.

ترابیان بیشتر به جنبه های بازی می پردازد و به دو برد 4-3 و 4-1 تیمش در كوالالامپور اشاره می كند.

این تیم نماینده همه رسانه هاست. از رادیو، تلویزیون، روزنامه ها و خبرگزاری ها همه بازیكن یك تیم شده اند. از عكاس و فیلمبردار تا دبیر سرویس؛ اما آیا این تجربیات، تاثیری در انتقاد آنها از پرطرفدارترین ورزش كشور ایران خواهد داشت و ممكن است این خبرنگاران كمی نرم تر از گذشته شوند؟

خبرنگاران ورزشی ایران علاوه بر بازدید از مقر كنفدراسیون فوتبال آسیا،‌ با سفیر ایران در مالزی نیز دیدار كرده و همچنین از روزنامه NEW STRAITS TIMES كه با 150 هزار تیراژ در روز و 150 سال قدمت، قدیمی‌ترین روزنامه مالزی است،‌ بازدید كردند.

منتشر شده در بیا تو مالزی

همچنین ببینید

نایب قهرمانی تنیسور نوجوان ایرانی در آسیا

بیا تو مالزی - به گزارش خبرگزاری صدا و سیما به نقل از روابط عمومی …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

قالب