خانه / اخبار مالزی / یادگیرى زبان انگلیسى از طریق تلفن همراه در مالزى

یادگیرى زبان انگلیسى از طریق تلفن همراه در مالزى

بیا تو مالزی -

تحقیقات در دانشكده زبان انگلیسى مالزى نشان مى دهد كه یادگیرى زبان انگلیسى با استفاده از تلفن همراه براى نوآموزان لذت بخش تر و راحت تر از سایر روش ها است…به گزارش موبنا به نقل از سایت دنایندیا، در مؤسسه Xavier در مالزى روش جدیدى براى یادگیرى زبان انگلیسى از طریق تلفن همراه در مقطع راهنمایى مورد آزمایش قرار گرفته است و نتایج آن بیانگر آن بود كه استفاده از تلفن همراه مى تواند روش جذابى در یادگیرى زبان انگلیسى باشد.

همچنین این آزمایش نشان داد كه این روش براى تدریس گرامر و بخش نوشتارى زبان انگلیسى مفید خواهد بود.

«گیتا شتى» رئیس دانشكده زبان انگلیس مالزى و مؤسسه Xavier مى گوید: بسیارى از مردم از كامپیوتر و دیگر دستگاه هاى اینترنتى قابل حمل براى یادگیرى زبان استفاده مى كنند در حالى كه مطالعات من در باره آموزش از طریق تلفن همراه نشان مى دهد كه موبایل ساده ترو قابل حمل تر از دیگر دستگاه ها است. وى مى افزاید كه معلمان مى توانند از تلفن همراه یك مرتبه در هفته استفاده كنند.

 به این ترتیب از آن راى یادگیرى لغت نیز مى توان استفاده كرد. بسیارى از دانش آموزان از دستگاه تلفن همراه در كلاس درس براى دیدن عكس، ارسال پیام كوتاه و بازى استفاده مى كنند و روش یادگیرى زبان انگلیسى از طریق تلفن همراه مى تواند راهى براى استفاده بهینه از این دستگاه ارتباطى باشد.

منتشر شده در بیا تو مالزی

همچنین ببینید

مالزی 61 ساله شد

بیا تو مالزی - مردم مالزی جمعه در حالی شصت و یکمین سالروز تولد این …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

10 + نوزده =

قالب