دوشنبه , 27 خرداد 1398
خانه / اخبار جهان / یافته جدید محقق ایرانی مقیم آلمان در مورد خطرات استفاده از ترن هوایی

یافته جدید محقق ایرانی مقیم آلمان در مورد خطرات استفاده از ترن هوایی

بیا تو مالزی -

یافته های یک محقق ایرانی در آلمان نشان می دهد استفاده از ترن هوایی ممکن است وقوع حملات قلبی را تسریع بخشیده و به جز ایجاد تغییراتی خطرناک در ریتم قلبی، بار استرسی زیادی را بر افرادی که از آن استفاده می کنند وارد کند…

دکتر داریوش حقی محقق ایرانی دانشگاه بیمارستان مانی هایم آلمان در مطالعات اخیر خود دریافته است، نسل جدید ترن هواییهای سریع، می توانند شمار ضربان قلب را تا 155 بار در دقیقه برسانند که این مسئله می تواند تغییرات مرگباری را برای ریتم قلبی این افراد به دنبال داشته باشد.

دکتر حقی از محققان قلب این دانشگاه گفت : اگر افرادی که سوار بر ترن هوایی می شوند سابقه مشکلات قلبی داشته و یا تغییرات ریتم قلبی شان مدت زیادی به طول انجامد این تغییرات می تواند مرگبار باشد.

به گزارش خبرگزاری مهر ، این محقق ایرانی که نتایج مطالعاتش در نشریه معتبر Journal of the American Medical Assn منتشر شده است، افزود : فکر نمی کنم افراد سالم باید نگرانی در این خصوص داشته باشند. اگر افرادی که از این وسیله تفریحی استفاده می کنند شرایط قلبی جدی داشته باشند و یا از وضعیت سلامت قلب خود آگاه نباشند استفاده از آن می تواند نگران کننده باشد.

در همین حال دکتر جان رزر از دانشگاه جان هاپکینز که البته در این مطالعه حضور نداشته است نتایج این تحقیق جالب توجه را با پیامدهای انجام حرکات ورزشی شدید و قدرتمندانه مقایسه کرده است.

منتشر شده در بیا تو مالزی

همچنین ببینید

ترامپ پرداخت حق السکوت به بازیگر پورن از محل بودجه انتخابات را رد کرد

بیا تو مالزی - دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا، پرداخت حق السکوت به استورمی دانیلز، …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

چهار × 5 =

قالب