خانه / دانش و فناوری / یاهو صدها تن از كارمندانش را اخراج می‌كند

یاهو صدها تن از كارمندانش را اخراج می‌كند

بیا تو مالزی -

جام جم آنلاین: یاهو قصد دارد طرح اخراج چند صد تن از 14 هزار كارمندش را در این ماه اعلام كند…

به گزارش رویترز، سخنگوی یاهو حاضر نشد در مورد این گزارش كه بر اساس آن یاهو فهرستی از 1500 تا 2500 نفر را كه قرار است طی یكی دو هفته‌ آینده تعدیل شوند را تهیه كرده، اظهار نظر كند.
طبق اعلام منابع آگاه یاهو این خبر را به هنگام ارایه‌ی گزارش نتایج سال گذشته میلادی این شركت در 29 ژانویه اعلام خواهد كرد.
كارمندان یاهو در پایان سال 2007 در حدود 14 هزار نفر بودند كه 2600 نفر یا در حدود 23 درصد نسبت به 11600 كارمند در یك سال قبل از آن افزایش یافته‌اند. شمار نفرات این شركت 16 درصد در سال 2006 و 29 درصد در سال 2005 افزایش یافته بود.
پیش‌بینی می‌شود كه یاهو در سال 2008 استخدام‌های ویژه در برخی از بخش‌های خود را با تعدیل نیرو در بخش‌های دیگر جبران می‌كند، یاهو نیروهای خود را از بخش‌هایی از شركت خود تعدیل خواهد كرد كه در استراتژی‌های اصلی كه این شركت تحت ریاست جری یانگ، بر روی آن‌ها تمركز كرده جایی ندارند.
یاهو تلاش دارد كه عقب ماندگی دو ساله‌اش را از رقبای خود كه به كاهش رشد درآمد 12 درصدی این شركت منتهی شده جبران كند و انتصاب جری یانگ، یكی از بنیانگذاران این شركت به سمت مدیر اجرایی یاهو در ماه ژوئن گذشته نیز در این راستا صورت گرفت.

منتشر شده در بیا تو مالزی

همچنین ببینید

آلودگی کاربران ایرانی به باج‌افزار سایبری/ نفوذ به «ریموت دسکتاپ»

بیا تو مالزی - مرکز مدیریت امداد و هماهنگی عملیات رخدادهای رایانه ای نسبت به …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

قالب