خانه / اخبار جهان / یك سال زندگی مخفیانه زن ژاپنی در كمد لباس

یك سال زندگی مخفیانه زن ژاپنی در كمد لباس

بیا تو مالزی -

یك زن بی‌خانمان كه با پنهان شدن در كمد خانه یك مرد ژاپنی یك سال در آنجا زندگی كرده بود، بازداشت شد…به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از آسوشیتدپرس از توكیو، "هیروكی ایتاكورا" سخنگوی پلیس شهر "كاسویو" در جنوب ژاپن گفت :" ‌پلیس این زن 58 ساله را پنجشنبه در كمد لباسهای یك مرد بازداشت كرده است."

صاحبخانه پس از مشكوك شدن به ناپدید شدن غذا از خانه‌اش در ماههای گذشته دوربینهای مدار بسته‌ای را در خانه‌اش نصب می‌كند كه تصاویر را به موبایل او ارسال می‌كنند.

یكی از دوربینها روز پنجشنبه و پس از خروج وی از خانه ورود فردی ناشناس را نشان داد كه مرد گمان برد دزد است و موضوع را به پلیس گزارش داد، اما پس از مراجعت به خانه متوجه شد كه در قفل بوده و همه پنجره‌ها بسته است.

ایتاكورا گفت:"ما خانه را گشتیم چرا كه احتمال می‌دادیم كسی در خانه پنهان شده است. زمانی كه در كمد لباسها را باز كردیم زن در آنجا با حالتی نگران و هیجان زده قصد پنهان كردن خود را داشت."

این زن در بازجوییها به پلیس اعلام كرد كه وی جایی را برای زندگی نداشته است و حدود یك سال پیش زمانی كه در خانه قفل نبوده است وارد خانه شده است.

او یك تشك را با خود به فضای تنگ كمد برده بود و حتی در این مدت دوش هم گرفته است. پلیس اعلام كرد كه این زن تمیز و سالم بوده است.

منتشر شده در بیا تو مالزی

همچنین ببینید

چین تسلیم تحریم‌های نفتی آمریکا می‌شود؟

بیا تو مالزی - واردات نفت چین از ونزوئلا در ماه سپتامبر که شرکت‌های بزرگ …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

قالب