خانه / دانش و فناوری / یک سایت مفید برای روزه داران خارج از کشور

یک سایت مفید برای روزه داران خارج از کشور

بیا تو مالزی -

در ضمن با تعببیه ثانیه شمار معکوس وقت باقی مانده به اذان هم در گوشه سمت راست سایت مشاهده می شود. کارگزاران این سایت با انتخاب یک آیه از کلام الله مجید برای هر روز این ماه قرآنی را ارج نهاده اند…با اتصال به این سایت بطور خودکار محل زندگی و ساعات شرعی و جهت قبله نمایش داده می شود . ودر صورت روشن بودن کامپیوتر در بمحض فرارسیدن زمان اذان بطور اتوماتیک اذان پخش می شود.

به گزارش خبرنگار شیعه نیوز ، همواره یکی از دغدغه های مسلمانان درکشورهای غیر اسلامی دست یابی به اوقات شرعی و یا جهت قبله می باشد این نیاز با فرارسیدن ماه مبارک رمضان بیشتر خود نمائی می کند.

جمعی از ارادتمندان خاندان عصمت و طهارت در امریکا با راه اندازی یک سایت اینترنتی امکان داشتن فضای روحانی در خانواده ها را فراهم ساخته اند.

با اتصال به این سایت بطور خودکار محل زندگی و ساعات شرعی و جهت قبله نمایش داده می شود ، ودر صورت روشن بودن کامپیوتر در بمحض فرارسیدن زمان اذان بطور خودکار اذان پخش می شود.

از دیگر خصوصیت این سایت انتخاب دعا های مرتبط با زمان اذان مغرب و سحر است که در صورت انتخاب قبل یا بعد از اذان ، این دعاها پخش شده و در محل زندگی و یا کار فضائی مشابه فضای روحانی شهرهای اسلامی ایجاد می شود.

در ضمن با تعببیه ثانیه شمار معکوس وقت باقی مانده به اذان هم در گوشه سمت راست سایت مشاهده می شود. کارگزاران این سایت با انتخاب یک آیه از کلام الله مجید برای هر روز این ماه قرآنی را ارج نهاده اند.

برای وصل به این سایت موسوم به " پرای تایم " ( praytime ) یا اوقات شرعی طبق فتوای مذهب اهل بیت عصمت و طهارت ( علیهم السلام ) می توان با کلیک بر روی آدرس زیر ویا درج آن در محل لینک اینت نت به اوقات شرعی دقیق دست یافته و یا با روشن گذاشتن کامپیوتراز فضای روحانی لحظات روحانی مغرب و سحربهرمند شد

ادرس این سایت : http://www.praytime.info

منتشر شده در بیا تو مالزی

همچنین ببینید

آلودگی کاربران ایرانی به باج‌افزار سایبری/ نفوذ به «ریموت دسکتاپ»

بیا تو مالزی - مرکز مدیریت امداد و هماهنگی عملیات رخدادهای رایانه ای نسبت به …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

قالب